Martin Bounces Back: Dominates MotoGP Thailand GP Practice Despite Dramatic Crash

P1racenews AI automatic summary:

MotoGP Thailand GP: Martin tops tight second practice despite crash

Pramac Ducati versenyző a Buriram eseményre 27 pont hátrányban van a gyári Ducati versenytársa, Francesco Bagnaia mögött, miután Ausztráliában elvesztette a győzelmet a múlt héten az utolsó körben. A legjobb 18 versenyzőt kevesebb, mint fél másodperccel választja el egymástól, Martin pedig a leggyorsabb lett végül, 1.29.826-os idővel. Azonban néhány másodperc múlva összeesett a 3. kanyarban jobbra hajló hajtűkanyarban, de sértetlenül távozott. A Maverick Vinales és Aleix Espargaro által vezetett Aprilia duó a harmadik helyet szerezte meg, a negyedik Johann Zarco lett az ausztrál GP győztese mögött.