RallyFans / Zsírpapának már nagyon zaklatott a lelkivilága - RallyFans.hu

Zsírpapának már nagyon zaklatott a lelkivilága - RallyFans.hu

Hosszú idő telt el a Boldogkő Rally óta, Zsírpapa pedig egyre gyorsabban közlekedik a parkettás LT-vel, de mindenki nyugodjon meg, a Salgó Rallyn újra láthatjuk őt Mészáros Sándorral és a Lada VFTS-sel. „Anya már többször is rám szólt, hogy nagyon zaklatott a lelkivilágom, tessék elmenni egy versenyre, úgyhogy nem tudok mit tenni, indulunk a Salgón – nevet Zsírpapa, aki a Boldogkő

RallyFans
  • 2021.06.01. 08:33

Kapcsolódó hírek

Zsírpapa: Az elsőt lemutogatom, de most be ne dobd - RallyFans.hu

Győzelmet aratott a historic E korcsoportban, abszolút értékelésben pedig az igen előkelő második helyen végzett Zsírpapa és Mészáros Sándor Lada VFTS-sel a Vértes Rallyn.  Ehhez sok minden kellett, például a verseny előtt kapott elem, egy papír zsebkendő, és hogy Mészi megfenyegesse Zsírpapát, hogy agyonüti. A beígért Wirtmann verés ezúttal elmaradt, de Zsírpapának erre is van egy elmélete. Na de menjünk sorban. „Azzal

Bővebben

Alonso a 2012-es világbajnokság elvesztéséről: Massa úgy sírt, mint egy kisgyerek

Fernando Alonsónak nem sok kellett volna, hogy megnyerje a 2012-es világbajnoki harcot. A csapattársa, Felipe Massa különösen zaklatott volt a vereség után – idézte fel Alonso a Sky-nak.

Bővebben

Turán Friciék voltak a leggyorsabbak az orfűi tesztversenyen - RallyFans.hu

Jó ómen lehet a jövő hétvégi I. Boldogkő Rallye előtt, hogy Turán Frici és Bagaméri Laci nyerték a vasárnapi Orfű Rallye teszt kategóriáját, ahol a Volkswagen Polo GTI R5-tel Grzegorz Grzyb-et és Hadik Andrást is megelőzték. „Az Orfű Rallye egy nagyon jó lehetőség volt arra, hogy az éles bevetés előtt még inkább kitapasztaljuk az autót és megtaláljuk a legjobb beállításokat. Nagyon

Bővebben

Zsírpapa és az elcseppenő hajgumi - RallyFans.hu

Az abszolút tizedik helyen vitézkedett Zsírpapa és Mészáros Sándor a 47 fős, historic-Eb résztvevőkkel tarkított mezőnyben a Mecsek Rallyn, és már éppen a kilencedik helyet ostromolták, amikor Alsómocsoládon külön feladatot kaptak karburátor szerelésből. Zsírpapa ebben is jeleskedett, és végül az abszolút 14., magyar értékelésben pedig a 6. helyen értek célba. „Nagyon jó verseny volt, hallod? Most húzzuk haza az LT-vel a VFTS-t,

Bővebben

Eger-Ózd Rallye: Ismét több napos viadal, újra nézők előtt - RallyFans.hu

Turán Frici és Bagaméri Laci május 14-16. között hosszú idő után ismét szurkolók előtt versenyezhet Volkswagen Polo GTI R5-tel a Magyar Országos Rallye Bajnokság következő fordulójában, a rendhagyó Eger-Ózd Rallye-n. „A pandémiás időszak miatt régóta nem rendeztek ilyen hosszú futamot a magyar bajnokságban, mindenki nagyon várta már, hogy visszatérjenek a régi ralis idők. Különleges futam lesz az Eger-Ózd Rallye, hiszen így

Bővebben

Franz Tost: A Honda fantasztikus munkát végzett - F1Hírek

Franz Tost, az AlphaTauri csapatfőnöke szerint a Honda remek munkát végzett. Egyesek szerint a Honda nagyon-nagyon közel van a Mercedeshez. Nagyon jó véleménnyel volt a csapat két versenyzőjéről is. A Bahreini Nagydíj hétvégéjén nagyon erős volt az Alpha Tauri, de a versenyen csak két pontot tudtak szerezni. Az autójuk rendkívül gyorsnak bizonyult. Vannak, akik szerit […]