RallyFans / Zsírpapa: Az elsőt lemutogatom, de most be ne dobd - RallyFans.hu

Zsírpapa: Az elsőt lemutogatom, de most be ne dobd - RallyFans.hu

Győzelmet aratott a historic E korcsoportban, abszolút értékelésben pedig az igen előkelő második helyen végzett Zsírpapa és Mészáros Sándor Lada VFTS-sel a Vértes Rallyn.  Ehhez sok minden kellett, például a verseny előtt kapott elem, egy papír zsebkendő, és hogy Mészi megfenyegesse Zsírpapát, hogy agyonüti. A beígért Wirtmann verés ezúttal elmaradt, de Zsírpapának erre is van egy elmélete. Na de menjünk sorban. „Azzal

RallyFans
  • 2021.09.01. 19:18

Kapcsolódó hírek

Dakar Rally 2022: Az indulók - RallyFans.hu

Ismét lesznek magyarok a világ legnehezebb tereprali versenyén Szaúd-Arábiában. 2022. január 01-én összesen 578 jármű vág neki a 2022-es Dakar Rallynak. 149 motor, 21 quad, 97 autó, 58 kamion, 44 T3-as és 61 T4-es jármű indul. A Dakar Classicban 128 autó és 20 kamion indul. Összesen 209 újonc versenyző indul (ebben benne vannak a Dakar Classicon indulók is). Az Original by

Bővebben

Dakar Rally 2022: Az útvonal - RallyFans.hu

Harmadjára rendezik Szaúd-Arábiában a Dakart és új tájak várnak a mezőnyre. Január elsején a kvalifikációs szakasszal veszi kezdetét a 2022-es Dakar Rally. Dzsiddából indul és oda is ér vissza a mezőny 8375 kilométer megtétele után. Ebből 4285 kilométer lesz a szelektív. A pihenőnap Rijádban lesz. Szelektív szakaszÖsszesen2022. 01. 01. Dzsidda-Hail19 km636 km2022. 01. 02. Hail-Hail334 km546 km2022. 01. 03. Hail-Al Artawiyah339 km585

Bővebben

Klauszék nyerték a 25. Mikulás Rallyet - RallyFans.hu

Az idei utolsó murvás verseny összefoglalója. Klausz Kristóf és Csányi Botond mind az öt gyorsaságit megnyerte a 25. EuroIvestMetal Mikulás Rallyen, így végül egy percnél is nagyobb előnnyel nyerték a versenyt. A győri versenyző 2019 után másodjára nyert az évvégi veszprémi versenyen. A második helyre az utolsó gyors előtt még három párosnak is volt esélye, végül az utolsó gyorson Balogh János

Bővebben

Massa: Verstappen készen áll a győzelemre

Az ex-F1-es Felipe Massa szerint Max Verstappen kiküszöbölte azokat a buta hibákat, amelyeket korábban gyakran elkövetett, így most már készen áll arra, hogy világbajnok legyen.

Bővebben

Jó irányba halad a Ferrari

Egyre nagyobb az esélye annak, hogy megszerzi a konstruktőri pontverseny harmadik helyét a Ferrari, ebben viszont rengeteg munkája van az olaszoknak. Erre most a pilóták is felhívták a figyelmet.

Bővebben

Zagyva Lali és Dorka a Mikulás Rallyn - RallyFans.hu

Először indul együtt a veszprémi murvás pályák specialistájának tekinthető Zagyva Lajos és lánya, a 16 és fél éves Zagyva Dorka.  Az apa-lánya páros azonban nem csak egy jóízű év végi autózásra készül a Peugeot 208 Rally4-gyel, hanem komoly küldetésük van. Zagyva Lali a Veszprém Rallyn 10,3 másodperccel kikapott az RC4-es kategóriában, és már akkor megígérte: a Mikulás Rallyn visszavág.  Nehéz elképzelni a

Bővebben

Rossi: „Fantasztikus” lenne a jövőben Norrisszal versenyezni

Lando Norris a MotoGP legendájának visszavonulása kapcsán nemrég elmondta, hogy szívesen indulna egy közös futamon példaképével, most pedig úgy tűnik, erre az olasz sem tudna nemet mondani.

Bővebben

Massa: Max Verstappen készen áll a győzelemre!

A korábbi F1-es pilóta Felipe Massa szerint Max Verstappen a Forma-1-es karrierje elején még nem volt elég kiegyensúlyozott, most viszont már nemcsak gyors, hanem érett is, és készen áll a győzelemre.

Bővebben

Íme a WTCR 2022-es versenynaptára - RallyFans.hu

Természetesen a Hungaroring is helyett kapott a 10 fordulós naptárban. 2022-ben áprilisban rajtol a túraautó-világkupa szezonja a csehországi Mostban. Utána Pauba látogat a mezőny, de most az utcai pályát fogják használni, amin még nem versenyzett a WTCR. Majd a legendás Nürburgring Nordschleife következik. Júniusban lesz a számunkra legfontosabb verseny a Hungaroringen. A nyáron még a MotorLand Aragónon, majd Vila Realban az utcai

Bővebben

Russell szerint nagy most a frusztráció a Williamsnél

George Russell beismerte: a Williamsnél az egész csapat elégedetlen az utóbbi időkben mutatott teljesítményükkel. Állítása aligha nevezhető alaptalannak, a brit istálló ugyanis az utóbbi futamokon épphogy többet mutatott, mint a Haas. ’’Úgy gondolom, mindenki frusztrált most egy kicsit. Félre kell vonuljunk és megérteni, mi változott” – nyilatkozott Russell a Motorsport.com-nak. A Williams a szezon első […]