Motosport.com / WTCR: Vervisch rajt-cél győzelmet aratott, Norbi csapatutasítást követően 7.

WTCR: Vervisch rajt-cél győzelmet aratott, Norbi csapatutasítást követően 7.

Frederic Vervisch nyerte a WTCR paui fordulójának első versenyét, ahol Thed Björköt leszámítva katasztrofálisan szerepeltek a Lynk & Co-k, Tiago Monteiro nagy balesetet szenvedett, Michelisz Norbert pedig csapatjátékos volt.

Motosport.com
  • 2021.10.17. 11:01

Kapcsolódó hírek

Befejeződött az ausztrál F1-es pálya átalakítása — F1VILÁG.HU

Befejeződtek a Forma-1-es Ausztrál Nagydíjnak otthont adó melbourne-i versenypálya átépítési munkálatai. A pálya a módosításoknak köszönhetően gyorsabbá vált, a cél pedig az volt, hogy több előzési lehetőséget kapjanak a versenyzők.F1VILÁG.HU — Hírek

Bővebben

Az Audi RS Q e-tron a Dakar Ralin – Sikeres rajt egy új korszak felé

Bravúrral esett át tűzkeresztségén az Audi történetének eddigi legösszetettebb versenyautója a Dakar Ralin, és mindhárom Audi RS Q e-tron sikerrel teljesítette szaúd-arábiai bemutatkozása alkalmával a világ legkeményebb terepraliját. Együttesen mintegy 24 ezer sivatagi kilométert tudhatnak maguk mögött, csaknem háromszorosát a korábban futott 8700 tesztkilométernek. Az Audi legjobb versenyzőpárosaként végül a Mattias Ekström/Emil Bergkvist duó a kilencedik helyen futott be a dzsiddai célba az immár klasszikus sivatagi rali idén különösen nehéz versenyén. Az elektromobilitás elérkeztével az Audi új korszakot nyitott a terepraliban.

Bővebben

Betilthatja egyik rajt előtti hagyományát az F1

Parc Fermé

Bővebben

Az olasz sajtó sokat vár idén a Ferraritól

Az elmúlt évek gyengébb teljesítményét követően a helyi média optimista a Ferrari 2022-es esélyeit illetően. Két éve erre a szezonra készül a Scuderia, így nem meglepő az olasz sajtó hozzáállása.

Bővebben

Ilyen lehet a 2022-es Forma-1-es autók festése az eddigi információink szerint

A téli Forma-1-es uborkaszezon egyik legizgalmasabb része a csapatok festéséről való találgatás, így összeszedtük, hogy az eddigi információink szerint mire lehet majd számítani a bemutatókat követően.

Bővebben

Mi történik az Aston Martinnál?

Adott egy Forma-1-es csapat, amely korábban éveken keresztül az egyik legkisebb költségvetés mellett tudott nagyon sikeres lenni a középmezőnyben. Aztán egy csődközeli helyzetet követően végre egy olyan tulajdonoshoz került, aki végre hosszútávon is biztosítani tudja a csapat fennmaradását, ráadásul azt is elérte, hogy gyári csapat legyen az alakulatból. A jövő is egyre fényesebb lett: folyamatosan […]

Bővebben

Prost keményen nekiment Rossinak: Minden figyelmet magának akar

Alain Prost egy friss interjúban elárulta, hogy sorsa akkor fordult rosszra, mikor Laurent Rossi átvette a csapat vezetését – ezt követően fokozatosan elszigetelte magát.

Bővebben

Sötétvörös lehet a Ferrari 2022-es F1-ese — F1VILÁG.HU

Már az előszezoni tesztek előtt, február 22-én pályára viszi 2022-es Forma-1-es versenyautóját a Ferrari csapata. Az olasz istálló 17-én tartja új autójának prezentációját, a cél pedig természetesen az, hogy az előttünk álló idényben visszatérjen a győztesek útjára. A pletykák szerint a Ferrari idén sötétebb színárnyalatot használ majd.F1VILÁG.HU — Hírek

Bővebben

Prost kitálalt, a vezérigazgató miatt kell távoznia az Alpine F1-es csapatától — F1VILÁG.HU

Azt követően, hogy hétfőn közösségi oldalán fakadt ki az Alpine Forma-1-es csapatától való távozásának híre kapcsán, Alain Prost kedden a francia sajtónak részletesebben is elárulta, miért nagyon csalódott amiatt, hogy el kellett hagynia az istállót.F1VILÁG.HU — Hírek

Bővebben

Bottas: Nagyobb lett volna a feszültség a Mercedesnél, ha nem vagyok csapatjátékos — F1VILÁG.HU

A Mercedestől a tavalyi szezont követően távozott Valtteri Bottas azt mondja, kétségkívül nagyobb feszültséget generált volna csapaton belül, ha nem lett volna csapatjátékos Lewis Hamilton oldalán.F1VILÁG.HU — Hírek