Formula.hu / WTCR: Vervisch nyerte az első futamot, Michelisz 7.

Kapcsolódó hírek

WTCR: Michelisz a 4. lett a spanyol időmérőn, Vervisch a pole-ban!

A WTCR három magyarja közül csak Michelisz Norbert jutott tovább a Q1-ből, azonban 2019 bajnoka meg sem állt a Q3-ig, ahol a negyedik helyezést szerezte meg, két tizedmásodperccel elmaradva a pole-t szerző Frederic Vervisch-től.

Bővebben

WTCR: Vervisch rajt-cél győzelmet aratott, Norbi csapatutasítást követően 7.

Frederic Vervisch nyerte a WTCR paui fordulójának első versenyét, ahol Thed Björköt leszámítva katasztrofálisan szerepeltek a Lynk & Co-k, Tiago Monteiro nagy balesetet szenvedett, Michelisz Norbert pedig csapatjátékos volt.

Bővebben

Vervisch győzött a WTCR spanyolországi főfutamán, Norbi megint kiesett

Az Audik remek időmérős szereplésének hála Frédéric Vervisch indulhatott a pole-ból a WTCR második aragón futamán, mellőle Thed Björk, a harmadik helyről pedig Gilles Magnus várta a rajtot. Michelisz Norbi a negyedik rajtkockát szerezte meg.

Bővebben

WTCR: Biztonsági autó, Audi-siker és Michelisz-defekt

Vervisch a márka idei első futamgyőzelemre fordította a pole-pozíciót. A negyedik rajtkockából Michelisz Norbert a dobogóra is esélyesnek tűnt, végül azonban pontot sem szerzett, miközben Huff és Azcona parádésan zárkózott fel a Zengő Cuprával.

Bővebben

Vervisch igazolta az Audi jó tempóját: győzelemmel zárt a hétvégét

A spanyol hétvégére életbe lépő új súlyelosztási rendszer nem kedvezett a Hondának és Hyundainak sem, az Audi nagy lehetőséghez jutott. Vervisch ezt az

Bővebben

WTCR: Vervisch nyerte az időmérőt, Michelisz a 4.

Parc Fermé

Bővebben

WTCR: Nagy lépést tett a címvédés felé Ehrlacher

A francia a második futam megnyerésével 35 pontos előnybe került az Adria Raceway-n – fő üldözői számára nem jött ki a lépés, dobogós helyével Vervisch került a bajnokság második pozíciójába. Michelisz rajthelyét megőrizve hetedik lett.

Bővebben

WTCR: Dobogón a Zengő Motorsport, Michelisz a 4. lett!

A hétvége második WTCR-futamát Santiago Urrutia nyerte a Zengő Motorsport pilótája, Rob Huff előtt, míg a magyarok közül Michelisz Norbert végzett a legelőkelőbb helyen: a negyedik lett.

Bővebben

WTCR: Michelisz a 12. lett az első futamon, Azcona győzött!

A WTCR hétvégéjének első futamán a Hyundai-pilóta Mikel Azcona tudott győzni, Michelisz Norbert a 12. pozícióban ért célba, Tassi Attila 14. lett, Nagy Danit pedig Coronel kilökte, így a 17. helyen végzett.

Bővebben

Magnus győzött, Michelisz 6. lett a hétvége első WTCR-futamán!

A WTCR idei első magyarországi futamán Gilles Magnus tudott győzni Azcona és Ehrlacher előtt, a magyarok közül pedig Michelisz Norbert végzett a legelőrébb: a hatodik pozícióban futott be.