Formula.hu / WTCR: Vervisch nyerte az első futamot, Michelisz 7.

Akik a legtöbbet vártak első győzelmükre

Neves díjat nyert meg másodszor is Oscar Piastri

Oscar Piastri ráadásul az első olyan díjazottja a Sir Jack Brabham Awardnak, aki egymást követő két évben is megkapta az elismerést.

Bővebben

Holtverseny Ogier és Loeb között 10 szakasz után - RallyFans.hu

A Monte-Carlo Rally 10. gyorsaságija után új verseny kezdődik a két francia között az élen. Oliver Solberg kiesett szombaton. A szombati első gyorsaságit Elfyn Evans nyerte. A következőn a címvédő Sébastien Ogier diadalmaskodott. Így 10 szakasz után Ogier és Loeb holtversenyben áll az élen. Evans lemaradása a harmadik helyen 9,3 másodperc. Craig Breen jött fel a negyedik helyre, kihasználva Thierry Neuville technikai

Bővebben

Quartararo: „Rossi helyét átvenni….”

A 22 éves pilóta a tavalyi idényben történelmet írt azzal, hogy ő lett az első francia versenyző, aki királykategóriás világbajnoki címet szerzett. Ráadásul nem akárki helyét vette át a gyári Yamahánál.

Bővebben

Albon egy mókás sztorit osztott meg első napjáról - F1Hírek

Alexander Albon idén visszatér az F1 rajtrácsára. A Williams csapat autójával vághat neki a 2022-es szezonnak. A thai-brit megkezdte a munkát és az első napjáról egy mókás történetet is megosztott. Alexander Albon tavaly még a Red Bull tartalékosa volt. Idén már a Williams versenyzője lesz. George Russell helyét veszi át a brit csapatnál. A félig […]

Bővebben

Gasly szerint jó futamok lesznek Miamiban - F1Hírek

Pierre Gasly a napokban Miamiba látogatott. Ha már arra járt, akkor megnézte az utcai pályát. Azt a vonalvezetést, ahol májusban versenyezni fog az F1 mezőnye. Az F1 szeretett volna több futamot rendezni Amerikában. Sikerült. A mezőny Miamiba látogat, ahol utcai versenypályán mérhetik össze erejüket. Pierre Gasly a napokban Miamiban járt és megnézte az utcai pálya […]

Bővebben

Formula Motocast: Top 10 versenyző a MotoGP-érában

Kik voltak az elmúlt húsz év legjobb motorosai a királykategóriában? Kik azok, akik még felkerülhettek volna a listára? A modern MotoGP kiemelkedő alakjait vettük sorra idei első adásunkban.

Bővebben

Világbajnokok csatája a Montén - RallyFans.hu

A két francia klasszis zárta az első két helyen a Monte-Carlo Rally pénteki napját. Összefoglaló a napról. A két már csak rész szezont teljesítő francia világbajnok csatázik a 2022-es Monte-Carlo Rally győzelméért. A csütörtöki két szakasz után még Sébastien Ogier állt az élen. Ogier a mai első gyorson érintőt vett a szalagkorláton. A péntek délelőtti három gyorsot Sébastien Loeb nyerte, ezzel

Bővebben

Ogier nagyot mentett a végén, de Loeb magabiztosan vezet Monte-Carlóban

Véget ért a Rallye Monte-Carlo első teljes napja, amelyen hat gyorsasági szakaszt rendeztek, melyből négyet a francia Sébastian Loeb nyert.

Bővebben

Legendák harca: Loeb vezet Ogier előtt a Montén

A két, már visszavonult klasszis csap össze a szezon első WRC-futamának győzelméért - Evans magabiztosan harmadik, a Hyundaiok javulnak, Greensmith pedig szakaszt nyert.