Valencia: Győzelemmel búcsúzik a Suzuki, Bagnaia A Világbajnok! - P1race.hu

A mindent eldöntő MotoGP-futam rendkívüli izgalmakat tartogatott, hiszen a világbajnoki cím sorsa Valenciában dőlt el. A királykategória 2022-es világbajnoka: Pecco Bagnaia. Álex Rins jött el a legjobban a rajtnál, és azonnal hatalmas adok-kapok kezdődött a mögötte érkező versenyzők között. Bagnaia jelentősen javított a rajtpozíciójához képest, Miller igyekezett hátráltatni Quartararót, majd a francia legnagyobb riválisa is […]

P1race
  • 2022.11.06. 14:48

Kapcsolódó hírek

Valencia: Quartararo a leggyorsabb, Bagnaia 17. az első szabadedzésen - P1race.hu

Fabio Quartararo volt a leggyorsabb az első szabaedzésen Marc Marquez és Brad Binder előtt, míg a bajnokságot vezető Bagnaia csak 17. lett

Bővebben

Bagnaia előnye 23 pont Valencia előtt - versenyzői nyilatkozatok - P1race.hu

Bagnaia nyerte a mai futamot, a Bastianinivel folytatott csata után. Quartararo felállt a korábbi kudarcok után és a 3. helyen ért célba.

Bővebben

Valencia: elérkeztünk az izgalmas szezonzáróhoz - íme a menetrend - P1race.hu

Elérkeztünk a MotoGP 2022-es szezonjának fináléjához. Valencia hatalmas izgalmakat tartogat, hiszen a Moto2-ben és a királykategóriában is a hagyományos záróhelyszínen avatunk bajnokot.

Bővebben

Rins győzelmével búcsúzott a Suzuki, Bagnaia a világbajnok

Már a rajtnál az élre állt Valenciában Alex Rins, aki Binder és Martin előtt nyert. Quartararo negyedik lett, Francesco Bagnaia viszont kilencedikként is a Ducati második világbajnokává avanzsált.

Bővebben

Valencia: Suzuki vette át a vezetést délután - P1race.hu

Mindössze a Leopard Racing két pilótája tudta megjavítani a világbajnok Izan Guevara péntek délelőtti idejét a második szabadedzésen.

Bővebben

Megható videóval búcsúzik a Ford a Fiestától

Megható videóval búcsúzik a Ford a Fiesta modelltől nagyszerű és emlékezetes pillanatokat elevenítve fel a modell 47 éves történetéből egy mese keretébe ágyazva. És hogy a mese vége is szép legyen, a sztori végén a felvillanyozó jövő is megjelenik.

Bővebben

Japán versenyzővel tiszteleg a Suzuki Motegiben

A szezon végén a Suzuki kivonul a MotoGP világbajnokságból, de búcsúzóul a hazai futamon Japánban még bevetnek egy helyi hőst: A tesztpilóta Takuya Tsuda szabadkártyával fog szerepelni Motegiben.A Team Suzuki Ecstar hétfőn jelentette be

Bővebben

MotoGP: Az élmenők bukásával indult, „célfotós” Bagnaia-győzelemmel zárult a San Marinó-i Nagydíj!

Nagyon mozgalmasan indult a San Marinó-i Nagydíj, ugyanis Jack Miller az első helyről bukott, Bezzecchi is eldobta, Pecco Bagnaia pedig az ötödik helyről rajtolva, kemény küzdelemben győzött.

Bővebben

Bagnaia triplázott, Quartararo a második Ducatiföldén

Zsinórban harmadik sikerét aratta Francesco Bagnaia, de a mögötte befutó címvédő is győzelemmel felérő második helyet gyűjtött be az Osztrák GP-n – főleg Aleix Espargaro hatodik helyének fényében.

Bővebben

MotoGP: Az utolsó körben csúszott ki Martin, Bagnaia győzött Ausztriában!

A pontverseny harmadik helyezettje, Francesco Bagnaia nyerte meg az Osztrák Nagydíjat, a második helyért pedig sokáig folyt a csata, végül Fabio Quartararo és Jack Miller foglalhatta el a Bagnaia melletti két dobogós helyet.