Ahogyan arra számítani lehetett, George Russell lesz Lewis Hamilton csapattársa a 2022-es Forma-1-es idényben – mindezt kedden jelentette be hivatalosan a Mercedes csapata.F1VILÁG.HU — Hírek

Russell már tudja, hol fog versenyezni jövőre

Bár a bejelentés még mindig várat magára, a fiatal brit az F1-es Holland Nagydíj médianapján megerősítette: már Spa előtt megtudta, hogyan is döntött végül a Mercedes vele kapcsolatban.

A visszavonulás után sem fog unatkozni Rossi: apuka lesz!

A MotoGP hétszeres világbajnoka, Valentino Rossi bejelentette, hogy barátnőjével, Francesca Sofia Novellóval az első gyermeküket várják.

Fantasztikusan sikerült az idei F1 Animated, Kimi is „feltűnt”! (videó)

Az F1 jó szokásához híven nagyon vicces animációkkal egészítette ki a rádióüzeneteket, a videó végén pedig az Alfa Romeo-pilóta Kimi Räikkönen egyik klasszikus rádiózását is feldolgozták.

Bővebben

Vértes Rallye 2021 térképek - RallyFans.hu

Térképre tettük a móri verseny szakaszait. Augusztus utolsó hétvégéjén Móron a Vértes Rallyeval folytatódik a Mercarius Rally1 Bajnokság.A 2021-es Vértes Rallye térképének külön ablakban történő megnyitásához kattints IDE.További információk a Vértes Rallyeról ITT. Tipp: A térképen kattints a Vértes Rallye 2021 felirat mellett a bal oldalon a gombra (vagy a teljes képernyő gombra) és megjelenik a menü, ahol könnyedén tudsz váltogatni a gyorsaságik térképei

Bővebben

Közvetítjük Kiss Norbi és a Révész Racing cseh fordulóját!

Az utolsó utáni pillanatban hozta tető alá Kiss Norbi és a Révész Racing azt, hogy csak legyen magyar nyelvű közvetítése is a versenyhétvégéjének a cseh

Bővebben

Íme a Belga Nagydíj győztesei az elmúlt 10 évből – A négyszeres nyertes Räikkönen nincs a listán

A Belga Nagydíj kétségtelenül a Forma-1-es versenynaptár egyik legizgalmasabb futama. A gyors egyenesekkel és változatos kanyarokkal tarkított pálya a legutóbbi 10 verseny során 6 különböző győztest hozott.

Bővebben

Ez lehet a nyerő taktika ma a Pirelli szerint - hátrányban a Mercedes?

A Pirelli szokás szerint ismertette azt a gumistratégiát, ami számításaik szerint a leggyorsabb lehet a mai Holland Nagydíjon. A mezőny első fele az olaszok által felvázolt terv szerint vág neki a futamnak.

Bővebben

Íme a 2021-es Belga Nagydíj rajtrácsa! (frissítve)

Nagy meglepetést hozott a spái időmérő edzés a Forma-1-ben, így Max Verstappen mellől a Williams versenyzője, George Russell rajtolhat majd a vasárnap délutáni futamon, de elégedett lehet Vettel és Ricciardo is.

Bővebben

Navarra - Razgatlioglu győzelemmel, de pontazonssággal állt a tabella élére

Toprak Razgatlioglu és a Yamaha nyerte a navarrai forduló utolsó versenyét Scott Redding, illetve Jonathan Rea előtt. A top5-ben még Andrea Locatelli és Tom Sykes végzett.