Motosport.com / Schumacher ütközött Fittipaldival, Caldwell nyerte az F3 drámai futamát

Schumacher ütközött Fittipaldival, Caldwell nyerte az F3 drámai futamát

David Schumacher és Enzo Fittipaldi a győzelemért harcolva ütközött össze egymással, majd Nannini és Hauger is ütközött, így Caldwell nyert Martins előtt az F3 második sprintversenyén. Tóth László a 24. helyen ért célba.

Motosport.com
  • 2021.05.08. 17:39

Kapcsolódó hírek

„Elszomorító, hogy Verstappen így taktikázik, mivel ő jobb ennél”

Sportszerűtlen versenyzőként vonulhat be az emlékezetbe Max Verstappen, ahogy Senna és Schumacher hírnevét is megbélyegezték szabálytalanságaik. Martin Brundle-t lenyűgözik a holland kvalitásai, ezért sajnálná, ha kétes megmozdulásai alapján ítélné meg a jövő.

Bővebben

Schumacher: Túl motivált voltam

Lelkesítette a német újoncot, hogy a várakozásokkal ellentétben tartani tudta a tempót a Williamsekkel az F1-es Szaúd-arábiai Nagydíj elején – nagy csattanás és autótörés lett az eredménye.

Bővebben

A Haas alkatrészhiánnyal küzd a hétvégi ütközések után

A Haas csapatfőnöke, Günther Steiner elismerte, hogy nem sok tartalék alkatrészük maradt a Szaúd-Arábiai Nagydíjat követően. A versenyen Mick Schumacher és Nyikita Mazepin autója is csúnyán összetört.

Bővebben

Schumacher: Tetszett, hogy Verstappen vállalta a kockázatot

A korábbi hatszoros F1-es futamgyőztes, Ralf Schumacher a Sky Sports szakértőjeként követi nyomon a 2021-es világbajnoki sorozat küzdelmeit. A németnek tetszett az a bevállalós versenyzés, amit Max Verstappen Szaúd-Arábiában mutatott.

Bővebben

Fittipaldi a kórházból jelentkezett! Nem néz ki túl jól

Théo Pourchaire és Enzo Fittipaldi a Formula 2 tegnapi főversenyén ütközött a rajtnál. Viszonylag sokáig nem lehetett tudni semmit az állapotukról, míg

Bővebben

A Red Bull nem fogja megóvni Verstappen büntetéseit!

Bár nem ért egyet Max Verstappen büntetéseivel a Red Bull,  végül mégsem fogják megóvni őket. Drámai versenyen van túl a Forma-1. Az első Szaúdi Nagydíjon

Bővebben

Pourchaire jól van a dzsiddai F2-es rajtbaleset után, Fittipaldi csonttörést szenvedett

Theo Pourchaire megerősítette, hogy jól van, miután a Szaúd-Arábiai Nagydíj F2-es fő futamán a rajtnál ijesztő balesetbe keveredett Enzo Fittipaldival.

Bővebben

Perez boldog, hogy nem történt semmi komoly Dzsiddában

Sergio Perez kiesett a dzsiddai futamon, miután ütközött Charles Leclerc Ferrarijával és ezáltal fontos pontoktól esett el a csapata. A mexikói szerint képesek lehetnek Abu Dhabiban fordítani.

Bővebben

Hamilton: Nem értem, Verstappen miért fékezett előttem — F1VILÁG.HU

Lewis Hamilton, a Mercedes vb-esélyese „hihetetlenül kemény” versenynek nevezte az F1-es Szaúd-arábiai Nagydíj futamát, ahol végül győzni tudott Max Verstappen előtt, így pontegyenlőséggel érkezhetnek meg a szezonzáróra. F1VILÁG.HU — Hírek

Bővebben

Hamilton őrült-drámai futamot nyert és egyenlített

Elképesztően fordulatos versenyt hozott az első F1-es Szaúd-arábiai Nagydíj, amely után pontazonossággal utazhatnak az idényzáróra a pályán többször is összecsapó és ütköző vb-riválisok.