Motosport.com / Prost: eleinte aggódtam Alonso leigazolása miatt

Prost: eleinte aggódtam Alonso leigazolása miatt

A négyszeres F1-es világbajnok kifejtette, hogy kissé szkeptikus volt, amikor az Alpine eldöntötte, hogy Fernando Alonso lesz az egyik 2021-es pilótájuk, azóta viszont már tudja, jól döntöttek.

Motosport.com
  • 2021.08.08. 06:00

Kapcsolódó hírek

Verstappennek át kellene gondolnia, hogyan versenyez? — F1VILÁG.HU

A korábbi Forma-1-es versenyző, a jelenleg a Sky Sports F1 televízió szakértőjeként tevékenykedő Martin Brundle szerint Max Verstappennek át kellene gondolnia a versenyzéshez való hozzáállását a Szaúd-arábiai Nagydíjon történtek miatt.F1VILÁG.HU — Hírek

Bővebben

McLaren: Ez nagyon nem igazságos, változtatnunk kell

Andreas Seidl egyáltalán nem találja igazságosnak a jelenlegi szabályozást, hiszen úgy véli, hogy sportszakmai szempontból egyszerűen nem lehet olyat megengedni, hogy valaki egy piros zászló miatt akkor hátrányba kerüljön, mint Lando Norris.

Bővebben

Leclerc nagyot csatázott csapattársával, de csalódott az eredmény miatt — F1VILÁG.HU

Élvezte a csapattársával, Carlos Sainzcal megvívott csatát a vasárnapi Szaúd-arábiai Nagydíjon, Charles Leclerc mégis csalódott, mert úgy érzi, sokkal jobb eredményt is elérhetett volna a tempó alapján.F1VILÁG.HU — Hírek

Bővebben

F1-Archív: Räikkönen F1-es szerződést kap

Räikkönen megérkezik a Formula-1-be, Frank Williams hosszú időre elkötelezi magát a királykategória mellett, Ecclestone pedig kritizálja Schumachert a visszatérése miatt. Ezek voltak december 7-e történései az elmúlt két évtizedben.

Bővebben

Leclerc: „Kár” a hetedik helyért, de jót csatáztam Carlosszal

A Ferrari újabb értékes pontokat tett hozzá a bajnoki terméséhez, hiszen Charles Leclerc a hetedik, míg Carlos Sainz a nyolcadik lett Szaúd-Arábiában. A csapattársak jókat csatáztak egymással a futam során, de a monacói csalódott volt a végeredmény miatt.

Bővebben

Leclerc csalódott a hetedik hely miatt

Bár szombaton kiválóan ment, a futam szerencsétlenül alakult Charles Leclerc számára. A monacói pilóta még egy balesetbe is belekeveredett, úgy érzi mázlija volt, hogy csak ennyit veszítettek.

Bővebben

F1-Archív: Ocon elsírja magát

A francia pilóta megszerzi pályafutása első dobogóját, Ecclestone szerint hamar elfelejtik őt az emberek, Alonso pedig nehezen hagyja el a Ferrarit, Ezek voltak december 6-a hírei.

Bővebben

Bővebben

Bővebben

Russell: A pálya nem elég biztonságos ahhoz, hogy versenyezni lehessen rajta - F1Hírek

George Russell, a Williams pilótája az autósportnak tanulnia kell az elmúlt hétvégéből. Az F2-ben és az F1-ben is több baleset történt. A brit pilóta autója is megsínylette a szaúdi futamot. A vasárnapi szaúdi futamot kétszer szakították meg piros ászlóval. George Russell kiesett, miután a 16. körben hátulról nekiment Mazepin. Sergio Perez miatt tett elkerülő manővert, […]