F1világ / Perez: Ha kimaradunk a balhéból, jó formában lehetünk — F1VILÁG.HU

Perez: Ha kimaradunk a balhéból, jó formában lehetünk — F1VILÁG.HU

Miközben csapattársa, Max Verstappen rajtelsőséget szerzett Belgiumban, a Red Bull rutinos pilótája, Sergio Perez csak a 7. rajtkockát csípte el. A mexikói természetesen nem örül, de a mai versenyen javítana.F1VILÁG.HU — Hírek

F1világ
  • 2021.08.29. 06:30

Kapcsolódó hírek

Hamilton: Az egyenesek miatt Spielbergben is bajban lehetünk — F1VILÁG.HU

Lewis Hamilton szerint a következő két versenynek otthont adó Red Bull Ringen is nehéz helyzetbe kerülhetnek a Red Bull-lal szemben, az energiaital-gyárosok ugyanis rendkívül gyorsak voltak az egyenesekben a múlt hétvégi Francia Nagydíjon.F1VILÁG.HU — Hírek

Bővebben

Vettel: A versenyen jobbak lehetünk — F1VILÁG.HU

Sebastian Vettel a 12. rajtkockát szerezte meg az F1-es Francia Nagydíj időmérő edzésén – az Aston Martin versenyzője számított rá, hogy nehéz dolguk lesz a Paul Ricard versenypályán. F1VILÁG.HU — Hírek

Bővebben

Ferrari: Előnyben lehetünk a stratégiánk miatt — F1VILÁG.HU

Összességében elégedett a Ferrari a szombati időmérőn elért eredményükkel: Carlos Sainz az 5., Charles Leclerc pedig a 8. rajtkockából indulhat a Portugál Nagydíj versenyén. F1VILÁG.HU — Hírek

Bővebben

Perez: A Mercedes a favorit Oroszországban — F1VILÁG.HU

Olaszországban egy büntetés miatt lecsúszott a dobogóról, Sergio Perez azonban azt reméli, a hétvégi Orosz Nagydíjon ismét jó formában versenyezhet majd a Red Bull.F1VILÁG.HU — Hírek

Bővebben

Vasseur valamilyen formában az Alfánál tartaná Räikkönent

Az Alfa Romeo Racing csapatfőnöke, Fred Vasseur azt mondja, hogy Kimi Räikkönen F1-es visszavonulása után is szeretné, ha a finn valamilyen formában

Bővebben

Rákapcsolt a Mercedes, Hamilton az élen

A Mercedes hétszeres világbajnoka zárta a legjobb formában a Stájer Nagydíj időmérő edzése előtti utolsó szabadedzést. A Red Bull is jó formában van, szoros lesz a kvalifikáció.

Bővebben

Alonso: Esteban nagyon jó formában van - F1Hírek

Fernando Alonso úgy érzi, hogy eddig minden beleadott, de ez is kevés volt. A kétszeres bajnok úgy véli, hogy Esteban Ocon nagyon jó formában van és nehéz lesz őt felülmúlnia. Fernando Alonso a második és harmadik futamon is pontszerző helyen zárt. Ezt felemás érzelmekkel vette tudomásul. Egyelőre nem képes felvenni a ritmust csapattársával, Esteban Ocon-al. […]

Bővebben

Häkkinen: Ez egy olyan szezon, amire sokáig emlékezni fogunk

A 2021-es Forma-1-es szezon során csupán pár unalmas futamunk volt, ezen felül folyamatosan izgalmas versenyeknek lehetünk szemtanúi.

Bővebben

HIVATALOS: Verstappen és Perez marad a Red Bull-nál - F1Hírek

Max Verstappen több éves szerződéssel rendelkezik. Csak Sergio Perez sorsa volt kérdéses. A mexikói pilóta szerződése az év végén lejárt volna. A Red Bull meghosszabbította Perez szerződését. A mexikói pilóta örült a bejelentésnek. Sergio Perez egyéves szerződéssel csatlakozott a Red Bull-hoz. A bikák tavaly úgy döntöttek, hogy hosszú idő után először szerződtettek külsős pilótát. Perez […]

Bővebben

Alfa Romeo: Akár a toppilóták számára is vonzóak lehetünk

Az Alfa Romeo csapatfőnöke, Fréderic Vasseur szerint a csapatának céljai akár a Formula 1 legjobb pilótáinak is felkeltheti az érdeklődését. Kimi