Formula.hu / Ózd-Eger Rali: Tizedekért ment a harc, Hadik az élen

Ózd-Eger Rali: Tizedekért ment a harc, Hadik az élen

Eső kavarta meg az erőviszonyokat az Ózd-Eger Rali első napján, ahol tizedmásodpercekkel nyert Hadik András. A mezőny két világsztárja közül csak Kopecky fért be az első három közé.

Formula.hu
  • 2021.05.15. 17:25

Kapcsolódó hírek

Eger-Ózd Rallye: Ismét több napos viadal, újra nézők előtt - RallyFans.hu

Turán Frici és Bagaméri Laci május 14-16. között hosszú idő után ismét szurkolók előtt versenyezhet Volkswagen Polo GTI R5-tel a Magyar Országos Rallye Bajnokság következő fordulójában, a rendhagyó Eger-Ózd Rallye-n. „A pandémiás időszak miatt régóta nem rendeztek ilyen hosszú futamot a magyar bajnokságban, mindenki nagyon várta már, hogy visszatérjenek a régi ralis idők. Különleges futam lesz az Eger-Ózd Rallye, hiszen így

Bővebben

Q8 Oils Eger-Ózd Rally 2021 térképek - RallyFans.hu

Térképre tettük a Mercarius Rally1 Bajnokság második versenyét. Május 14-16. között a Q8 Oils Eger-Ózd Rallyval folytatódik a Mercarius Rally1 Bajnokság. A Rendező A Kormány 194/2021. (IV. 26.) Korm. rendeletének betartása mellett a rendezvény látogatásátvédettségi igazolvánnyal rendelkező nézők számára ENGEDÉLYEZI! Így itt vannak a térképek hozzá. A 2021-es Q8 Oils Eger-Ózd Rally térképének külön ablakban történő megnyitásához kattints IDE.További információk a Q8 Oils

Bővebben

Eger-Ózd Rally 2021 - RallyFans.hu

Minden információ az ORB, a Rally2 és a Rally3 második versenyéről. Zártkapus verseny, nézők nem látogathatják! Május 14-16. között a Q8 Oils Eger-Ózd Rallyval folytatódik a Mercarius Rally1 Bajnokság. Pénteken az ózdi salakon a prológgal veszi kezdetét a program. Szombaton Ózd környékén zajlik a küzdelem, kiegészülve a Rally2 mezőnyével. Vasárnap már Eger térségében folytatódik a verseny, itt a Rally3 csatlakozik a Rally1

Bővebben

Bővebben

Az utolsó gyorson fordított Jan Kopecky - RallyFans.hu

A Q8 Oils Eger-Ózd Rally összefoglalója. A Q8 Oils Eger-Ózd Rally szombati napján a Turán Frigyes-Bagaméri László kettős nyerte a legtöbb szakaszt, szám szerint hármat. Ennek ellenére a nap végén Hadik-Kopecky-Turán volt az első három sorrendje, 3,3 másodperc választotta el őket. Ma reggel újabb két szakaszt nyertek Turánék és ismét vezettek a versenyben, de Szarvaskőn lecsúsztak az útról. A páros nem sérült

Bővebben

Eger-Ózd Rali: Ismét több napos viadal, újra nézők előtt

Turán Frici és Bagaméri Laci május 14-16. között hosszú idő után ismét szurkolók előtt versenyezhet Volkswagen Polo GTI R5-tel a Magyar Országos Rallye Bajnokság következő fordulójában, a rendhagyó Eger-Ózd Ralin.

Bővebben

ORB: Kopecky az utolsó szakaszon lopta el Hadik győzelmét

Turán Frigyes az élről esett ki és egészen az utolsó gyorsaságiig úgy tűnt, hogy a szezonnyitót is megnyerő Hadik András húzza be az Ózd-Eger Ralit - Jan Kopecky azonban másképp gondolta. A cseh világsztár nyert, a miskolci pilóta megerősítette első helyét a bajnokságban, Csomós Miklós pedig levadászta Mads Ostberget.

Bővebben

Ózd-Eger Rallye: 9-ből 6 gyorsasági szakaszt nyertek Friciék, mielőtt ki kellett állniuk a versenyből - RallyFans.hu

Turán Frici és Bagaméri Laci ott folytatták az Ózd-Eger Rallye-t, ahol péntek este abbahagyták, ugyanis a győztes prológot követően 9-ből 6 gyorsasági szakaszt nyertek meg a hétvégén a Volkswagen Polo GTI R5-tel. Friciék diadalmenetét egy kicsúszás szakította félbe. „Nagyon vártuk, hogy végre újra nézők előtt versenyezhessünk, jó érzés volt mind a pénteki prológon, mind a pályák mentén érezni az energiájukat, hallani a

Bővebben

Q8 Oils Eger-Ózd Rally 2021 nevezési listák - RallyFans.hu

Közel 200 páros nevezett a következő versenyre. Elérhető a következő verseny nevezési listája. A május 14-16. közötti versenyen közel 200 páros áll rajthoz. A MERCARIUS Rally1 Bajnokságban 75-en, a Rally2-ben 53-an, a Historicban 14-en, míg a Rally3-ban 47 egység indul. A beérkezett nevezéseket IDE kattintva tudod megtekinteni. További információk a Q8 Oils Eger-Ózd Rallyról ITT.

Bővebben

Így készül az élmezőny az Ózd-Eger Ralira

Hadik András és Turán Frigyes szerint sem lehet taktikázni, Csomós Miklós és Klausz Kristóf is örül a hosszabb versenynek, Velenczei Ádám szerint pedig itt lehet a legjobb esélyük megverni a külföldi sztárokat.