P1race / Navarra - Razgatlioglu győzelemmel, de pontazonssággal állt a tabella élére

Navarra - Razgatlioglu győzelemmel, de pontazonssággal állt a tabella élére

Toprak Razgatlioglu és a Yamaha nyerte a navarrai forduló utolsó versenyét Scott Redding, illetve Jonathan Rea előtt. A top5-ben még Andrea Locatelli és Tom Sykes végzett.

P1race
  • 2021.08.22. 14:54

Kapcsolódó hírek

WTCR: Történelmet írt a Zengő Motorsport

Egy nagyon eseménydús futammal fejeződött be a WTCR 2021-es szezonja. Az utolsó versenyt Robert Huff nyerte meg, amivel a Zengő Motorsport először zárt dupla győzelemmel egy fordulót.

Bővebben

Szabó Krisztián újra dobogóra állt a Rallycross világbajnokságon

A Rallycross vb szezonzárójának szombati döntőjében Johann Kristofferson nyert Jurij Belevskij előtt. Szabó Krisztián harmadik lett, ezzel idén másodszor A Rallycross vb szezonzárójának szombati döntőjében Johann Kristofferson nyert Jurij Belevskij előtt, Szabó Krisztián harmadik lett.

Bővebben

P1race PushHárd Podcast - Razga vb-címe, gyártói elmélkedés, elmaradt nagy durranás és a magyarok

Podcastünk legújabb részében mi más lehetett volna téma többek között, mint Toprak Razgatlioglu világbajnoki címe, de beszéltünk Sebestyén Petiről, Görbe Somáról és Rossi Moorról is.

Bővebben

Alonso: Hamilton és én sem álltunk készen a 2007-es csatára

Alonso őszintén elismerte a 2007-es vb-csatában előjövő hiányosságait. A spanyol szerint sem ő, sem Hamilton nem állt a helyzet magaslatán.

Bővebben

Razgatlioglu döntött: A bajnoknak járó 1-es rajtszámot használja jövőre

Toprak Razgatlioglu tehát egy szezon erejéig biztosan megválik az 54-es rajtszámtól, mely korábban még menedzsere, az ötszörös Supersport világbajnok Kenan Sofuoglu által vált közismertté.

Bővebben

Sainz: Nem hallottam a bokszkiállásról szól üzenetet - F1Hírek

Carlos Sainz azt állította, hogy a Katari Nagydíjon nem működött rendesen a rádiója és ezért nem állt ki időben a bokszba. Nem hallotta a csapat ‘utasítását’ A csapatrádió meghibásodása nem kellemes dolog. A katari gumiproblémákat figyelembe véve a Ferrari döntése magában is igencsak merész volt. A Ferrari az egykiállásos taktika mellett döntött. Sainz nem állt […]

Bővebben

Alonso: Hamilton és én nem álltunk készen 2007-ben — F1VILÁG.HU

Az Alpine versenyzője, Fernando Alonso azt mondja, sem ő, sem Lewis Hamilton nem állt készen arra, hogy a világbajnoki címért harcoljanak, amikor 2007-ben csapattársak voltak a McLarennél.F1VILÁG.HU — Hírek

Bővebben

2012 árnyékában: 13 különböző pilóta állt idén dobogóra

A 2012-es világbajnoki évet idézi az a statisztika, mely szerint idén már 13 különböző pilóta dobogóra állhatott a Forma-1-ben. Ugyan csak két futam van hátra az idényből, azt már kijelenthetjük, hogy remek szezont produkál a száguldó cirkusz.

Bővebben

Bővebben

Ki és mikor lehet világbajnok? - F1Hírek

Az elmúlt futamok azt mutatják, hogy a tempó előny a Mercedesnél van. Viszont a pontversenyt Max Verstappen vezeti. A holland pilóta már Szaúd-Arábiában bajnok lehet. Lewis Hamilton feladata pokoli nehéz, de egyúttal rémesen egyszerű. Újabb fordulat állt be az F1-es vb-harcban. Úgy tűnt, hogy Max Verstappen lassan dűlőre viszi a dolgot. Brazíliában és Katarban Hamilton […]