Formula.hu / Már Austinban kipróbálnák az új sárga zászlós módszert

Már Austinban kipróbálnák az új sárga zászlós módszert

Michael Masi már az USA Nagydíjon szeretné kipróbálni legújabb ötletét: minden dupla sárga zászlós időszak alatt született köridőt törölnének. Egyelőre azonban szó sincs szabályváltozásról.

Formula.hu
  • 2021.10.17. 11:36

Kapcsolódó hírek

Csapatot vált az F3-ban Alekszandr Szmoljar

Shwartzman kiszállásával jelenleg Szmoljar az, aki Mazepin után a legközelebb jár az F1-hez. Tavaly már futamokat nyert az F3-ban.

Bővebben

Újabb baleset Monte-Carlóban, ezúttal Solberg repült le az útról - VIDEÓ

A mai nap sem múlhat el sajnos baleset nélkül, már ami a 2022-es Rallye Monte-Carlót illeti. Tegnap Fourmaux bukott óriásit, ma Oliver Solbergék voltak a sorosak, bár szerencsére a svéd folytatni tudta a szakaszt.

Bővebben

A Forma-1-es autóbemutatók listája — F1VILÁG.HU

A 2022-es év 22. napját írjuk, és nem sokat kell már várnunk arra, hogy megkezdődjenek a Forma-1-es autóbemutatók. A prezentációt évek óta nem várta ennyire az egyszeri F1-rajongó, az új technikai szabályoknak köszönhetően ugyanis jelentősen átalakulnak majd a versenygépek.F1VILÁG.HU — Hírek

Bővebben

Albon egy mókás sztorit osztott meg első napjáról - F1Hírek

Alexander Albon idén visszatér az F1 rajtrácsára. A Williams csapat autójával vághat neki a 2022-es szezonnak. A thai-brit megkezdte a munkát és az első napjáról egy mókás történetet is megosztott. Alexander Albon tavaly még a Red Bull tartalékosa volt. Idén már a Williams versenyzője lesz. George Russell helyét veszi át a brit csapatnál. A félig […]

Bővebben

Gasly szerint jó futamok lesznek Miamiban - F1Hírek

Pierre Gasly a napokban Miamiba látogatott. Ha már arra járt, akkor megnézte az utcai pályát. Azt a vonalvezetést, ahol májusban versenyezni fog az F1 mezőnye. Az F1 szeretett volna több futamot rendezni Amerikában. Sikerült. A mezőny Miamiba látogat, ahol utcai versenypályán mérhetik össze erejüket. Pierre Gasly a napokban Miamiban járt és megnézte az utcai pálya […]

Bővebben

Egyezség: Már idén munkába állhat a Red Bullnál a Mercedes volt motorfőnöke — F1VILÁG.HU

A meglehetősen viharosra sikeredett 2021-es idényt után talán meglepő, de megállapodásra jutott a Mercedes és a Red Bull Forma-1-es csapata a neves mérnök, Ben Hodgkinson ügyében.F1VILÁG.HU — Hírek

Bővebben

Gasly Miamiba látogatott: „Nagyszerű lesz itt a versenyzés“

Az AlphaTauri pilótája, Pierre Gasly egy rövid látogatást tett Miamiban és ha már ott járt, akkor szemügyre vette az új utcai pályát, ahol május elején debütál majd az F1 mezőnye.

Bővebben

Világbajnokok csatája a Montén - RallyFans.hu

A két francia klasszis zárta az első két helyen a Monte-Carlo Rally pénteki napját. Összefoglaló a napról. A két már csak rész szezont teljesítő francia világbajnok csatázik a 2022-es Monte-Carlo Rally győzelméért. A csütörtöki két szakasz után még Sébastien Ogier állt az élen. Ogier a mai első gyorson érintőt vett a szalagkorláton. A péntek délelőtti három gyorsot Sébastien Loeb nyerte, ezzel

Bővebben

Nemsokára munkába állhat a Red Bullnál a Mercedestől érkező neves szakember

A két gárda egyszerre adta hírül a közösségi oldalakon, hogy Ben Hodgkinson szabadon távozhat a Mercedestől a Red Bullhoz, ráadásul már május 24-étől munkába is állhat a bikások újonnan megalakult motorrészlegén.

Bővebben

Legendák harca: Loeb vezet Ogier előtt a Montén

A két, már visszavonult klasszis csap össze a szezon első WRC-futamának győzelméért - Evans magabiztosan harmadik, a Hyundaiok javulnak, Greensmith pedig szakaszt nyert.