RallyFans / Kedvenc magyar versenyén újra győzni szeretne a Citroënnel Mads Østberg! - RallyFans.hu

A norvég-svéd duó az 55. Mecsek Rallye-n folytatja a hazai ralibajnokságban a szereplést. Mads tavaly megnyerte a pécsi versenyt, de nem csak emiatt tartja kedvenc helyének a baranyai megyeszékhelyt. Ahogy mondja: fantasztikus atmoszférája van a városnak. A Citroën C3 Rally2-vel versenyző páros most is győzni szeretne és bíznak benne, hogy a csütörtökön 20 órakor a szervizparkban megrendezendő közönségtalálkozón nagyon sok szurkolóval

RallyFans
  • 2022.06.21. 10:14

Kapcsolódó hírek

Mads Østberg murván is győzni szeretne a Citroënnel! - RallyFans.hu

Leglelkesebb szurkolója, öt éves fia is elkísérte a norvég világbajnokot az első murvás magyar versenyére, a Székesfehérvár-Veszprém Rallye-ra. Forróság és egy igazán hosszú futam, több, mint 150 versenykilométer vár a magyar ralibajnokság ötödik futamán az indulókra, de Mads Østberg és navigátora, Patrik Barth nagyon várja az újabb kihívásokat, amiket a Veszprém környéki pályák tartogatnak a számukra. A Citroën Rally Team Hungary

Bővebben

Citroën győzelemmel zárult az 55. Mecsek Rallye - RallyFans.hu

Mads Østberg újra megnyerte a pécsi versenyt! Forró hétvégén, gyors pályákon bizonyult a legjobbnak az exvilágbajnok, aki tavaly is győzni tudott a legpatinásabb magyar ralin. Idén az eddigi négyből három futamon indult és három futamon nyert a Citroën Rally Team Hungary kettőse, az Østberg-Barth duó. A Tagai Racing Technology C3 Rally2 versenyautója most is hiba nélkül működött. Mads Østberg második szezonját

Bővebben

Újra pezsgőzne a magyar futam után Mads Østberg, ahogy Pécsen is tette - RallyFans.hu

Augusztus utolsó hétvégéjén ismét a magyar ralibajnokságban versenyez a WRC2 regnáló bajnok párosa, Mads Østberg és navigátora, Torstein Eriksen. A Citroën Rally Team Hungary színeiben induló norvég kettős győzelemmel ünnepelhette legutóbbi szereplését Pécsen és a csapat most is nyerni szeretne a Mór központú Vértes Rallye-n. A Tagai Racing Technology által biztosított Citroën C3 Rally2 autójukkal csütörtökön tesztelnek, pénteken a pályabejárást teljesítik,

Bővebben

Ahogy mindig, úgy a Salgó Rally-n is nyerni szeretne Citroënjével Mads Østberg - RallyFans.hu

Második szezonját kezdi meg a hétvégén rajtoló magyar ralibajnokságban a korábbi világbajnok Mads Østberg. Ahogy eddig minden futam, úgy most ez a Salgó Rally is új lesz a norvég pilóta számára, hiszen tavaly kihagyta ezt a versenyt. A Citroën Rally Team Hungary versenyzőpárosa jó hangulatú teszten vett részt a Tagai Racing Technology csapatával csütörtökön, majd a Citroën magyarországi facebook oldalán tartott

Bővebben

Mads Østberg folytatja a Citroën Rally Team Hungary színeiben 2022-ben is! - RallyFans.hu

2020 WRC2 világbajnoka Citroën C3 Rally2 versenyautójával a legtöbb futamgyőzelmet, a legtöbb szakaszgyőzelmet szerezte az elmúlt bajnoki szezonban és a legtöbbször vezetett a futamok során a magyar bajnokságban, de a hétfordulós sorozatból öt futamon való indulás kevésnek bizonyult a bajnokság megnyeréséhez. Mads Østberg idén új navigátorral, és ha lehet, még nagyobb ambíciókkal várja a szezont a Citroën Rally Team Hungary teljes

Bővebben

Ostberg murván is győzni szeretne a Citroennel

Leglelkesebb szurkolója, ötéves fia is elkísérte a norvég világbajnokot az első murvás magyar versenyére, a Székesfehérvár-Veszprém Ralira. Forróság és egy igazán hosszú futam, több, mint 150 versenykilométer vár a magyar ralibajnokság ötödik futamán az indulókra, de Mads Ostberg és navigátora, Patrik Barth nagyon várja az újabb kihívásokat, amiket a Veszprém környéki pályák tartogatnak a számukra. A Citroen Rally Team Hungary párosa idén eddig minden hazai futamot megnyert, amelyen elindult és ennek megfelelően Veszprémben is győzni szeretnének a Citroen C3 Rally2-vel!

Bővebben

Rajt-cél győzelem a Citroennel az 54. Mecsek Ralin

A Citroën Rally Team Hungary párosa, Mads Østberg és navigátora, Torstein Eriksen végig vezetve nyerte meg a Magyar Rally Bajnokság negyedik futamát, az 54. Mecsek Ralit. A norvég páros nagyon jól érezte magát pécsi megmérettetésen, ahol rég nem látott tömegek nézték meg a versenyautókat mind a szervizparkban, mind a pályák mellett. A Citroën C3 Rally2 hiba nélkül teljesítette a versenytávot, Madsék tízből nyolc szakaszt megnyertek, a verseny után mégis úgy nyilatkozott a WRC2 világbajnoka, hogy nagyon jó küzdelem volt, a magyar mezőny eleje a világbajnokságon is elöl versenyezne.

Bővebben

Akár bajnoki címet is szerezhetnek hétvégén Mads Østbergék - RallyFans.hu

Utolsó fordulójához érkezett az idei magyar rallybajnokság, ahol a Citroën Rally Team Hungary egy világbajnok párost indított. Mads Østberg és Torstein Eriksen a WRC2 sorozatban is érdekelt volt a szezonban, emiatt két magyar versenyen nem tudtak rajthoz állni, ennek ellenére a zárófutam előtt még akár a bajnoki címre is esélyesek. Ennekszellemében várják a Tagai Racing Technology által felkészített Citroën C3 Rally2versenyautóval

Bővebben

Végre már nézők előtt versenyezhetnek ezen a hétvégén Mads Østbergék a Citroën C3 Rally2-vel - RallyFans.hu

A szezonnyitó magyar bajnoki futam utolsó gyorsasági szakaszán egy defekt miatt veszítette el az első helyet a Citroën Rally Team Hungary versenyzőpárosa, Mads Østberg és navigátora, Torstein Eriksen. A WRC2 regnáló bajnokai a magyar erőpróba után egy világbajnoki futamgyőzelemmel próbálták elfelejteni a boldogkői fiaskót. A páros örömmel fogadta a hírt, miszerint a kétnapos ózdi-egri viadalon már a nézők is ott lehetnek a

Bővebben

Mads Østbergék dupláztak, másodszor is Citroën győzelem - RallyFans.hu

Ahogy élvezték legutóbb a pezsgőzést Pécsen, annyira tetszett a norvég duónak Móron, céldobogón az édes nedű locsolása. A Citroën Rally Team Hungary párosa, Mads Østberg és Torstein Eriksen magabiztosan nyerte a Vértes Rallye-t. A Tagai Racing Technology által felkészített Citroën C3 Rally2 versenyautó tökéletesen működött. Madsék a maximális pontszámot begyűjtve, a két kihagyott futam ellenére is a harmadik helyen állnak a