RallyFans / Kedvenc magyar versenyén újra győzni szeretne a Citroënnel Mads Østberg! - RallyFans.hu

A norvég-svéd duó az 55. Mecsek Rallye-n folytatja a hazai ralibajnokságban a szereplést. Mads tavaly megnyerte a pécsi versenyt, de nem csak emiatt tartja kedvenc helyének a baranyai megyeszékhelyt. Ahogy mondja: fantasztikus atmoszférája van a városnak. A Citroën C3 Rally2-vel versenyző páros most is győzni szeretne és bíznak benne, hogy a csütörtökön 20 órakor a szervizparkban megrendezendő közönségtalálkozón nagyon sok szurkolóval

RallyFans
  • 2022.06.21. 10:14

Kapcsolódó hírek

Nelson Piquet: „Semmi rosszat nem mondtam, nem vagyok rasszista”

Nelson Piquet a múlt hétvégén a Le Mans Classic versenyen versenyzett, ahol 'baromságnak” nevezte a Lewis Hamiltonra tette megjegyzései miatt kialakult botrányt, és azt állította, hogy egyes kritikusok arra használják őt, hogy lejárassák a brazil elnököt.

Bővebben

Huttunen az M-Sportnál debütál Rally1-es autóval - RallyFans.hu

Huttunen fellépése a Rally1 kategóriába alátámasztja az M-Sport azon elkötelezettségét, hogy a fiatal versenyzőknek lehetőséget biztosítson a sportág legmagasabb szintjén. Jari Huttunen amióta 2021 novemberében csatlakozott az M-Sport Ford World Rally Teamhez egy győzelmet és összesen három dobogós helyezést ért el négy verseny alatt a Fiesta Rally2-vel. Huttunen összesen öt győzelmet aratott a rali-világbajnokság WRC2 és WRC3 kategóriáiban. Legutóbbi WRC2-es győzelmét

Bővebben

Leclerc három hónapja nem nyert futamot, az elmúlt öt versenyen nem állt dobogón

Charles Leclerc számára még mindig van esély, hogy a bajnoki címért küzdjön, azonban az elmúlt időszak nem arról szólt, hogy közelebb került volna a listavezető Max Verstappenhez érdemben. A Ferrari monacói pilótája borzalmas szériát él át.

Bővebben

Áll a bál a Ferrarinál? - F1Hírek

Carlos Sainz nyerte a vasárnapi Brit Nagydíjat. A Ferrari személyzetének több tagja nem kívánt részt venni a pódiumos ceremónián. Erről egy Ferrari beosztottja beszélt. Carlos Sainz 150. F1-es futamán tudott versenyt nyerni a száguldó cirkuszban, amit csak Charles Leclerc kárára tudott megtenni, aki ismét megkérdőjelezte a csapat stratégiai döntéseit. A monacói pilóta Ausztrália után újra […]

Bővebben

Zhou-ban ég a bizonyítási vágy, versenyezni szeretne Ausztriában

Guanyu Zhou továbbra is hálás az FIA-nak és a Forma-1 vezetőinek, hogy az autók biztonságát évről évre korszerűsítik. Többek között emiatt is úszta meg

Bővebben

Zákányi: négyből három - RallyFans.hu

Újabb sikeres Rally3-as versenyen van túl a Horváth Rallye Ase csapata. Zákányi Janikáék idén harmadszor húzták be a győzelmet és Buris Isvánék is újra ott voltak a dobogón Kazincbarcikán. A nevezési listán szereplő harmadik párosuk, a Baracsi Zsolt – Sóvágó Ádám duó sajnos nem indult, hiszen az újonnan elkészült két literes motoruk nagyon későn került az autóba, így lemaradtak a versenyről. A Buris

Bővebben

Új sorozatban debütál a Hungaroringen a magyar pilóta!

A hétvégén a Hungaroringre látogat az Euroformula Open, ahol egy magyar pilóta, Berta Benjamin is ott lesz a mezőnyben, aki hazai pályán debütál a sorozatban.

Bővebben

Miguel és Paulo Oliveira túraautó-versenyt nyert - P1race.hu

Miguel Oliveira és édesapja, Paulo meglehetősen aktívan töltik a nyári szünetet. Részt vettek egy túraautó versenyen a hétvégén.

Bővebben

Újra Hamilton nyerte a fiatalon elhunyt világbajnokról elnevezett emlékdíjat

Parc Fermé

Bővebben

Häkkinen: Ez a győzelem nagy terhet vesz le Sainz válláról

A Ferrari versenyzőjének, Carlos Sainznak sikerült megszereznie első győzelmét a Forma-1-ben a silverstone-i versenyen. Mika Hakkinen az Unibeten vezetett rovatában elismerően nyilatkozott a spanyol pilótáról és a versenyzés minőségéről. A finn azt mondja, saját tapasztalatból tudja, mennyire boldog és megkönnyebbült Sainz az angliai győzelem után.