P1race / Jerez tesz 2. nap: Rea nagyszerű idővel az élen, a Honda visszavonulót fújt

Jerez tesz 2. nap: Rea nagyszerű idővel az élen, a Honda visszavonulót fújt

Nem igazán mondhatjuk azt, hogy eseménydúsan alakult a Kawasaki által szervezett privát teszt Jerezben, melynek első napján még a Honda gyári alakulata is szerepelt, azonban ma már ők nem gurultak pályára.

P1race
  • 2022.01.27. 23:22

Kapcsolódó hírek

Leclerc nyerte a második edzést is - F1Hírek

Délután 17:00 órakor vette kezdetét Monacóban a második szabadedzés. A két Williams gurult ki elsőként a pályára. Szinte mindenki a közepes gumikkal kezdte el a tréninget. Leclerc kezdett az élen. A monacói pilóta 1:15.762 másodperccel nyitott, miután Sainz-al egyetemben két melegítő kört ment. Csak a maranellóiak kezdtek keményeken, ami nem meglepő, hiszen az első szabadedzés […]

Bővebben

Ferrari 1-2 a monacói FP2-n, Ricciardo összetörte a McLarent, Hamilton a top 10-en kívül!

A Ferrari két pilótája, Charles Leclerc és Carlos Sainz végzett az élen a Monacói Nagydíj második szabadedzésén, míg Daniel Ricciardo csúnyán összetörte a McLarent, de szerencsére ő nem sérült meg.

Bővebben

A Ferrarik az élen, Ricciardo csúnyán a korlátnak vágta Monacóban - F1VILÁG.HU

Charles Leclerc vezetésével a két Ferrari volt a leggyorsabb a Forma-1-es Monacói Nagydíj pénteki második szabadedzésén. Az olasz istálló versenyzői mögött a Red Bull párosa végzett, Daniel Ricciardo pedig csúnyán összetörte versenyautóját.F1VILÁG.HU - Hírek

Bővebben

Dunakanyar Rallye: Vincze Ferenc nagy esélye, visszatér a bajnoki mezőnybe Vizelli Károly - RallyFans.hu

A hétvégén folytatódik a 2022-es Magyar Rallye Bajnokság, ezúttal egy új helyszínen, a Dunakanyar Rallye-nszáguld két napon keresztül a mezőny. A Korda Racing nagy reményekkel várja az idei harmadik fordulót, hiszen nagy esélyt kapott a sorstól az előző két versenyen egyaránt az abszolút második helyén végzett Vincze Ferenc, Németh Gergely páros, ugyanis az összetettben élen álló Mads Östberg nem indul. Ez

Bővebben

Leclerc az élen Monacóban, Hamilton a pattogásra panaszkodik - F1VILÁG.HU

A Ferrari versenyzője, Charles Leclerc érte el a legjobb köridőt a Forma-1-es Monacói Nagydíj első szabadedzésén, pénteken. A fiatal pilóta mögött Sergio Perez zárt a második, míg Carlos Sainz a harmadik helyen. A Mercedes ismét küszködik a „delfinezés” jelenségével.F1VILÁG.HU - Hírek

Bővebben

Egy tizeden belül a top 3 a monacói FP1-en, Leclerc az élen!

A Forma-1-es Monacói Nagydíj első szabadedzésén a hazai pályán versenyző Charles Leclerc végzett az élen, de Sergio Perez és Carlos Sainz is egy tizedmásodpercen belül volt hozzá képest. Valtteri Bottas viszont technikai gondok miatt egy kört sem tudott megtenni.

Bővebben

Leclerc nyitott az élen hazai pályán

Nyugodtan, incidensek nélkül nyitotta a most már péntekre tolódott monacói szabadedzést az F1 mezőnye, a hercegség utcáin pedig elsőre a helyi hős volt a leggyorsabb. Véget ér-e pechszériája is?

Bővebben

Schumacher az Aston Martinhoz kerülhet?

A Haas versenyzője, Mick Schumacher egy riport szerint az Aston Martin listájának élén áll, és Sebastian Vettel helyére kerülhetne.