P1race / Jerez - Eddig 2/2 Jake Dixon mérlege - P1race.hu

Kapcsolódó hírek

Jerez - Dixon vezetésével kettős brit előny az időmérő előtt - P1race.hu

A Moto2-ben Jake Dixon talált egy váratlanul jó kört, amivel letaszította az addig magabiztosan vezető Lowes-t az élről.

Bővebben

Portimao Moto2 teszt 1. nap – Jake Dixon a leggyorsabb, Acosta negyedik

A királykategória után a Moto2 és Moto3 számára is elérkezett a hivatalos előszezoni teszt. A középső géposztályban az Aspar csapathoz igazoló Jake Dixon végzett az élen a szoros mezőnyben.

Bővebben

Mandalika – Jake Dixoné az első nap - P1race.hu

Az Indonéz Nagydíj pénteki szabadedzésein a GasGas Aspar csapat angol versenyzője, Jake Dixon volt a leggyorsabb a középső géposztályból.

Bővebben

Silverstone: Dixon nyitott az élen hazai pályán - P1race.hu

Az Aspar csapat brit motorosa, Jake Dixon nyerte a Silverstone aszfaltcsíkján rendezett Brit Nagydíj első Moto2-es szabadedzését.

Bővebben

Mugello - Jake Dixon az FP1-en megalapozott a pénteknek - P1race.hu

Bár voltak, akiknek a második edzésen jött a jobb idő, ők sem tudták lenyomni a Dixon vezette első hármast az FP1-ről Mugellóban.

Bővebben

Mandalika - Dixon először a pole-ban, rengeteg bukás a második kanyarban - P1race.hu

Jake Dixon pályafutása első Moto2-es pole-ját szerezte a bukásokkal tarkított Moto2-es időmérőn. Az első sorba Fernandez és Lowes fért be.

Bővebben

Dixon: Ez a harmadik hely felér egy győzelemmel

A GASGAS versenyzője, Jake Dixon megadta a rajongóknak a Moto2-es géposztályban áhított dobogós helyezést a hazai versenyén, Silverstone-ban, és el volt ragadtatva.

Bővebben

Hivatalos: Silverstone-ban Dixon lesz Rossi csapattársa

A királykategóriás tapasztalattal egyáltalán nem rendelkező Jake Dixon kap lehetőséget a Petronas Yamaha motorján Silverstone-ban, míg a hangvillások gyári csapatától távozó Vinales helyére Cal Crutchlow ugrik majd be.

Bővebben

Ismét WSBK-futamon indul Jake Gagne - P1race.hu

Portugáliára kapott szabadkártyát a MotoAmerica-címvédő, idén is bajnokesélyes Jake Gagne. Utoljára 2018-ban indult WSBK-futamokon.

Bővebben

Holland TT - Dixon nyerte a fordulatokban gazdag időmérőt - P1race.hu

Nagy harcot hozott a Moto2 kvalifikációja a rajtelsőségért - végül Dixon indulhat a pole-ból Arenas és Lowes mellől.