RallyFans / Helyén kezelt második hely - RallyFans.hu

Helyén kezelt második hely - RallyFans.hu

Az első versenyen a második gyorsaságiig jutottak, a másodikon a második helyre! Alberti Szabolcs még csak tanulja a Mitsubishi Lancer Evo IX-es versenyautóját, de az ORC értékelésben elért második helyezésük az Ózd-Eger Rally-n mindenképp egy jó lépés ezen az úton. „Nehéz verseny volt! Mindenféle körülmények között versenyeztünk, de jól éreztük magunkat!” – summázta idei első célba érkezésüket a hazai ORC Bajnokság

RallyFans
  • 2021.06.02. 09:45

Kapcsolódó hírek

A Red Bull szerint autójuknak is kedvez majd az általuk kezelt motor

Bár csütörtökön az F1 Bizottságának ülésén a Red Bullnek kedvező döntés született a jelenlegi motorok 2022 és 2024 között történő befagyasztásától, a megegyezés legapróbb részletei még váratnak magukra.

Bővebben

"Nagyon érzelmes pillanat volt, amikor elkezdett beszélni" - F1Hírek

Alessandro Zanardi-t műtő orvos beszámolt az ex versenyző állapotáról. Elárulta, hogy a tavaly nyáron életveszélyes sérüléseket szenvedett pilóta újra elkezdett beszélni. Alessandro Zanardit megműtő orvos bizakodó hírekkel szolgált. Az ex versenyző tavaly júniusban súlyos kézikerékpáros balesetet szenvedő, fej- és arcsérüléseivel sokáig életveszélyes állapotban kezelt többszörös paralimpiai bajnok kezeléséről. Elárulta, hogy az olasz képes kommunikálni a […]

Bővebben

Magyar győzelemmel kezdődött a Mitropa Kupa - RallyFans.hu

A szlovéniai 36. AMTK Rally Velenje összefoglalója. A német Dominik Dinkel győzelmével zárult Szlovéniában a 36. AMTK Rally Velenje. A hazai pályán versenyző Ruk Turk egy percél nagyobb hátránnyal lett második. Mindössze 2,2 másodperccel maradt le a második helyről a Kiss Ferenc-ifj. Kiss Ferenc kettős. Az abszolút harmadik hely mellett ez a Mitropa Kupa győzelmet is jelentette számukra. A Mitropában

Bővebben

Extreme E: Kristoffersson és Taylor másodszor nyert - RallyFans.hu

Az Ocean X Prix összefoglalója, ahol Loebnek és Sainznak sem jött ki a lépés. Az elektromos SUV-ok számára kiírt Extreme E második versenyét Szenegálban rendezték. Shootout A szombati problémáik után Carlos Sainz (ACCIONA) célja a hetedik hely megszerzése lehetett. A rajtnál megelőzte őt Timmy Hansen (Andretti United), de az első kanyarban visszaelőzte a spanyol. A svédnek nem sokkal később már Sara Price-szal

Bővebben

Szoros csatában nyert Wirtmann a Velenje Rallyn - RallyFans.hu

Az utolsó gyorsasági szakaszon dőlt el a szlovéniai Velenje Rally historic értékelése. Wirtmann Ferenc és Kerekes József óvatosan kezdtek a Ford Escort Mk II-essel a Mitorpa Kupai idei első futamának eső áztatta pályáin. A negyedik szakasz után a második helyen álltak. Az utolsó előtti gyorsaságin csökkentették hátrányukat, az utolsón pedig, miután az addig élen álló olasz Muradore–Borghese páros defektet kapott, némi

Bővebben

Aston Martin: legyünk realisták, a 3. hely elérhetetlen idén

Az elmúlt négy futam során nyilvánvalóvá vált, hogy az Aston Martin lett az egyik nagy vesztese a 2021-es szabályváltoztatásoknak. Otmar Szafnauer, az alakulat csapatfőnöke elmondta, reálisan kell látniuk a helyzetüket az idei évre, a 3. hely pedig nem lesz elérhető.

Bővebben

Két versenyzőjével hosszabbított a Hyundai - RallyFans.hu

Mindkét versenyző több éves szerződést írt alá a csapattal. A Hyundai Motorsport ma bejelentette, hogy Thierry Neuville-el és Ott Tanakkal is több éves szerződést írtak alá. Thierry Neuville az elmúlt hét évben ötször végzett a bajnokság második helyén és 13 versenyt nyert. 2019-ben és 2020-ban is hozzá járult a csapat gyártói világbajnoki címéhez. Ott Tanak 2020-ban világbajnokként csatlakozott a Hyundaihoz, idei

Bővebben

Ostberg kiesett, Tempestini nyert - RallyFans.hu

A romániai 50. TESS Rally Brasov összefoglalója. A Román Bajnokság első versenyét rendezték a hétvégén. A pénteki öt szakaszból hármat megnyert Mads Ostberg, így 7,4 másodperc előnnyel várhatta a szombati napot. A norvég versenyzőnek rögtön az első szakaszon volt egy defektje, délután pedig motor gondja volt. A maradék két szakaszt megnyerő Simone Tempestini állt ekkor a második helyen megelőzve Bogdan

Bővebben

Tanak nyert, Rovanpera a bajnokság élén - RallyFans.hu

Az Arctic Rally Finland vasárnapi napjának az összefoglalója. Két szakasz maradt vasárnapra az Arctic Rally Finlandon. Az elsőt Elfyn Evans nyerte, végül az ötödik helyen zárta a havas versenyt. A ma már nem kockáztató Ott Tanak nyerte a versenyt, a Power Stagen két extra pontot szerzett. Kalle Rovanpera lett a második, az utolsó szakasz megnyerésével bezsebelt további öt ponttal az élre

Bővebben

Hármas Toyota vezetés a Montén - RallyFans.hu

A Monte-Carlo Rally szombati napjának az összefoglalója.A 2021-es Monte-Carlo Rally első szombati szakaszán Sébastien Ogier közel 1 másodpercet adott kilométerenként a második helyezett Elfyn Evansnak. A címvédő ezzel ismét az élre áll. A mai utolsó szakaszt megnyerő Evans 13 másodperc hátránnyal várhatja a vasárnapot. A harmadik Toyotával Kalle Rovanpera áll a harmadik helyen.A finntől csak hét másodpercre van lemaradva Thierry