RallyFans / Hazai pályán térnek vissza - RallyFans.hu

Hazai pályán térnek vissza - RallyFans.hu

Öt autót mozgósít az 55. Mecsek Rallye-ra a Horváth Rally Ase. Lesz olyan versenyzőjük, aki csak a nézőknek autózik majd, de olyanok is, akik a hazai és a nemzetközi mezőnyben vadásznak a pontokra. A Kovács „Koko” Roland az orfűi szezonnyitó versenyen vett utoljára részt, akkor megállt a Lada motorja. Most közel három hónappal később újra felhúzza a kesztyűt és a Just4Fan

RallyFans
  • 2022.06.23. 09:46

Kapcsolódó hírek

Huttunen az M-Sportnál debütál Rally1-es autóval - RallyFans.hu

Huttunen fellépése a Rally1 kategóriába alátámasztja az M-Sport azon elkötelezettségét, hogy a fiatal versenyzőknek lehetőséget biztosítson a sportág legmagasabb szintjén. Jari Huttunen amióta 2021 novemberében csatlakozott az M-Sport Ford World Rally Teamhez egy győzelmet és összesen három dobogós helyezést ért el négy verseny alatt a Fiesta Rally2-vel. Huttunen összesen öt győzelmet aratott a rali-világbajnokság WRC2 és WRC3 kategóriáiban. Legutóbbi WRC2-es győzelmét

Bővebben

Ilyen idő várható az Osztrák Nagydíjon - F1Hírek

A múlt hétvégén rendezték a Brit Nagydíjat. Az F1 nem pihen. Már ezen a hétvégén újabb futamot láthatunk. A száguldó cirkusz a Red Bull Ringen mérheti össze tudását. Ezen a hétvégén Ausztriába utazik az F1 mezőnye. Az előrejelzések szerint csak akkor várható eső, amikor éppen nem lesz pályán a Forma-1-es mezőny. Az Osztrák Nagydíj lesz […]

Bővebben

Exkluzív: A Ferrari Fioranóban vitte először pályára az új Le Mans-i Hypercar prototípust – képek!

Szerdán vitték először pályára a prototípust, amellyel a Ferrari 50 év kihagyás után a jövő évi hosszútávú világbajnokságon gyári csapatként tér vissza.

Bővebben

Ilyen időjárás várható az F1-es Osztrák Nagydíj hétvégéjén!

Ezen a hétvégén Ausztriában robog tovább a száguldó cirkusz, ahol az előrejelzések szerint csak akkor várható eső, amikor éppen nem lesz pályán a Forma-1-es mezőny.

Bővebben

Marko szerint a Mercedes vissza fog esni Ausztriában

Helmut Marko nem számít arra, hogy a Mercedes veszélyt jelent majd rájuk Ausztriában. A Red Bull tanácsadója úgy véli, a W13-ast ismét magasabbra kell majd emelni a Red Bull Ringen, és ezért gyengébben fognak teljesíteni.

Bővebben

Zákányi: négyből három - RallyFans.hu

Újabb sikeres Rally3-as versenyen van túl a Horváth Rallye Ase csapata. Zákányi Janikáék idén harmadszor húzták be a győzelmet és Buris Isvánék is újra ott voltak a dobogón Kazincbarcikán. A nevezési listán szereplő harmadik párosuk, a Baracsi Zsolt – Sóvágó Ádám duó sajnos nem indult, hiszen az újonnan elkészült két literes motoruk nagyon későn került az autóba, így lemaradtak a versenyről. A Buris

Bővebben

NASCAR: "Minden terítéken van" - Akár el is tilthatják Noah Gragsont ·

Számos kérdőjeles, meggondolatlan manővert hajtott már végre a pályán Noah Gragson, a sztori azonban az...

Bővebben

Új sorozatban debütál a Hungaroringen a magyar pilóta!

A hétvégén a Hungaroringre látogat az Euroformula Open, ahol egy magyar pilóta, Berta Benjamin is ott lesz a mezőnyben, aki hazai pályán debütál a sorozatban.

Bővebben

Sainz direkt nem nézte vissza Zhou balesetét

Csak a verseny leintése után látta az F1-es Brit Nagydíj rajtjánál történt incidenst, de még akkor is sokkolta a Ferrari futamgyőztesét – ahogy a második helyezett Sergio Perezt is.

Bővebben

Horner szerint nem lesz mindenhol erős a Mercedes

A Mercedes erősebb volt Silverstone-ban, mint az idei szezon eddigi versenyein, Christian Horner mégis úgy véli: Lewis Hamilton hazai futamán kívül máshol nem lesz ilyen gyors.