UsaRacing / Győztes csalók és becsületes lúzerek -

"Vegas munkát adott, lúzerek!" - Daly már megint ellopta a show-t az IndyCar médianapján -

Conor Daly már az IndyCar tavalyi médianapján is hozta a formáját, miután egy hamisítatlan Bundesliga-frizurát...

Bővebben

Wolff: Ezt soha nem felejtjük el, nem a legjobb nyert

A Mercedes csapatfőnöke még jó ideig képtelen lesz elengedni Hamilton elbukott címét. Úgy véli, Max Verstappen a szezont nézve megérdemelt győztes, de a zárófutamon sehol nem volt.

Bővebben

Hivatalos: Montoya ismét ott lesz az Indy 500-on a McLarennel

A kétszeres Indy 500-győztes, Juan Pablo Montoya a tavalyi év után ismét összeáll az Arrow McLaren SP-vel és a Mission Foodszal, hogy részt vegyen a legendás viadal 106. kiadásán.

Bővebben

Az FIA elutasítja Sainz panaszait az Audi hátrányával kapcsolatban - RallyFans.hu

Az FIA tereprali bizottságának elnöke, Jutta Kleinschmidt cáfolta Carlos Sainz felvetését, miszerint az Audi elektromos autóját „megbüntették” a 2022-es Dakar Rallyra. Carlos Sainz a 2022-es Dakar Rally rajtja előtt panaszkodott arra, hogy az elektromos és hibrid járművekre vonatkozó új T1 Ultimate szabályok miatt hátrányban van az Audi. A háromszoros Dakar-győztes azon a véleményen volt, hogy az Audinak a versenytársainál lényegesen nehezebb autóval

Bővebben

Ocon szerint rengeteget segített mogyoródi győzelme az Alpine-on

Sokakat meglepő győzelme a Hungaroringen Esteban Ocon szerint rengeteget segített csapatának. Ezzel ugyanis megjött a győztes mentalitás.

Bővebben

Petrucci „sírt, mint egy baba” első győzelme után - RallyFans.hu

Megszerezte első szakaszgyőzelmét a Dakar Rallyn a MotoGP győztes versenyző. Idén debütált a KTM-mel a Dakar Rallyn a kétszeres MotoGP futamgyőztes Danilo Petrucci. A második szakaszon már helikopteres mentést kellett kérnie a szervezőktől. Mechanikai gondja volt a motorjának és mikor fel akarta hívni a csapatot szembesült a ténnyel, hogy elhagyta a táskájából a személyes cuccait- köztük a telefonját. Így a versenyt

Bővebben

Tost: Versenyképes autóval Gasly bármikor nyerhet

Nagy tehetségként kezdett a Toro Rossónál, majd Max Verstappen mellett 2019-ben teljesen önbizalmát veszítette az anyacsapatnál. Tavaly azonban komoly szintlépést tett, csapatfőnöke szerint győztes lehet.

Bővebben

Újra motorral ütközött a Dakar-győztes, súlyos büntetést kapott

Másodszor is motoros incidensbe keveredett a rali 2009-es nyertese, Giniel de Villiers, aki a versenyzőt elkerülte, de áthajtott járművén. Tetemes, ötórás időbüntetést szabtak ki rá, így kiesett az élmezőnyben zajló harcból.

Bővebben

Elütött egy motorost a korábbi Dakar-győztes, majd továbbhajtott – videó

Parc Fermé

Bővebben

A 2021-es év díjazottjai a Szélárnyék követői szerint

Eltelt egy újabb Forma-1-es idény, így ideje volt megemlékezni minden fontos eseményről és személyről 2021-ből és ehhez a ti segítségeteket kértük meg. Az elmúlt pár napban a Szélárnyék követőit szavazásra buzdítottuk a Facebook oldalunkon, akik 11 kategóriában megszavazták a végső győztes. Kiderült ki az év versenyzője, újonca, versenye az olvasóink szerint. Egyes esetekben meglepő nevek […]