UsaRacing / Grosjean már az Indy 500-ra gyakorol -

Kapcsolódó hírek

46 évesen is sikerült: negyedszer nyert Indy 500-at Castroneves!

A 2021-es Indy 500-at a 46 éves Helio Castroneves tudta behúzni, aki negyedszer tudta megnyerni az ikonikus 500 mérföldes versenyt. Rajta kívül Alex Palou és Simon Pagenaud fért be a top 3-ba.

Bővebben

Ricciardo-t jobban vonza a La Mans 24 órás, mint az Indy 500-as futam - F1Hírek

Daniel Ricciardo-t arról kérdezték, hogy az Indy 500-as futamon vagy a Le Mans-i 24 órás versenyen venne inkább részt. Az ausztrál versenyző mindkét viadalról kifejtette véleményét. Mindkét verseny koronaékszerként jelenik meg az autósport naptárában. A Monacói Nagydíj mellett az Indianapolis 500-as és a 24 órás Le Mans alkotják az úgynevezett „Motorsport Hármas Koronáját”. Ricciardo már […]

Bővebben

Norris is szeretné egy napon teljesíteni az Indy 500-at

Lando Norris elmondta, ő is szeretné teljesíteni az Indy 500-at, ám nem karrierje ezen szakaszán. A brit pilóta remekül kezdte az idei évet. Kétszer már

Bővebben

Podcast: Vendégünk Helio Castroneves, az Indy 500 királya!

A hagyományt folytatva újra elcsíptük az Indy 500 győztesét: exkluzív interjúnkban a negyedik sikerével történelmi magasságokba emelkedő Helio Castronevestől temérdek érdekességet hallottunk.

Bővebben

A cél, hogy F1-esek induljanak az Indy 500-on

Ross Brawn elárulta, hogy a Forma-1 nyitott az IndyCarral való együttműködésre, annak érdekében, hogy több F1-es versenyző is indulhasson az Indy 500-on.

Bővebben

Castroneves: Még akár hatszoros Indy 500-győztes is lehetek -

Helio Castroneves múlt vasárnap kaparintotta meg negyedik Indy 500-győzelmét. A verseny jelentős, mintegy 51%-os nézettségbeli...

Bővebben

Most a Liberty új projektje vagy egy kiscsapat nyerte az Indy 500-at?

Az idei Indy 500 a mindenképpen emlékezetes marad, Hélio Castroneves ugyanis beállította a legjobb győzelem rekordját. Ami igazán különleges, hogy mindezt

Bővebben

A régi F1-esek közül csak Montoya zárta az első 10-ben az Indy 500-at

Heten vágtak neki az idei Indy 500-nak legalább egy Forma-1-es rajttal a hátuk mögött, a különversenyt ezúttal a beugró Montoya nyerte. A kolumbiai

Bővebben

"Pókember" Castroneves nyerte az idei Indy 500-ast

Az idei első versenyét teljesítő Hélio Castroneves nyerte a valaha volt leggyorsabb Indy 500-ast, a viadal 105. változatát. A rajtot követően Rinus Veekay

Bővebben

Ezen egykori F1-es pilóták vesznek részt az idei Indy 500-on!

Ezen a héten vasárnap kerül majd megrendezésre a 105. Indy 500 a világ egyik legismertebb versenypályáján, az Indianapolis Motor Speedwayen.