P1race / Catalunya - Rea és Öttl indította a legjobban a hétvégét, Sebestyén 14.

Catalunya - Rea és Öttl indította a legjobban a hétvégét, Sebestyén 14.

A Superbike és a Supersport világbajnokság mezőnye ezúttal Catalunyaban gurult pályára, ahol a hétvége első edzését az ezresek között a hatszoros világbajnok címvédő nyerte, míg a 600-asok mezőnyében a német Phillip Öttl bizonyult a legjobbnak.

P1race
  • 2021.09.17. 12:48

Kapcsolódó hírek

Navarra - Gonzalez kezdett a legjobban hazai pályán, Sebestyén Peti 17.

Alighanem többek között a hazai pálya előnyeit kihasználva tudta a legjobb időt motorozni Manuel Gonzalez, akit Dominique Aegerter és Federico Caricasulo követett a top3-ban. Sebestyén Péter a 17. helyen kezdte a hétvégét.

Bővebben

Pontszerzéssel zárta Sebestyén Peti a barcelonai hétvégét!

A 15. helyen, pontszerzéssel fejezte be a HUMDA Magyar Autó-Motorsport Fejlesztési Ügynökség Zrt. versenyző Sebestyén Peti a vasárnapi napot. A szombati esős verseny után, vasárnap napsütés és száraz körülmények fogadták a mezőnyt. Sebestyén Peti a startot követő káoszban hátra csúszott egészen a 19. helyig, ahonnan aztán a verseny második felében sikerült felzárkóznia.

Bővebben

Sebestyén: Nem így képzeltem el a bemutatkozó hétvégét

Ismét sikerült értékes világbajnoki pontokat gyűjtenie Sebestyén Petinek, aki 12. helyen fejezte be a második holland Supersport-futamot az Evan Bros. Racing Team színeiben. A HUMDA Magyar Autó-Motorsport Fejlesztési Ügynökség Zrt. közreműködésével versenyző pilótának ez volt az idei első versenyhétvégéje, melyet pozitív érzésekkel és rengeteg értékes adattal zárt.

Bővebben

Assen – Aegerter gond nélkül nyert, dupla svájci dobogó, Sebestyén Peti 12.

A világbajnoki éllovas Dominique Aegerter nyerte a Supersport második hollandiai futamát is, aki ezzel gyakorlatilag egy tökéletes hétvégét tudhat maga mögött, hiszen a pole poízció megszerzését követően mindkét asseni versenyt ő nyerte. Sebestyén Péter a tizenkettedik helyen ért célba, további négy világbajnoki pontot szerezve.

Bővebben

Donington Park – Rea leoktatta a mezőnyt az esős harmadik szabadedzésen

Nem volt ellenfele Jonahtan Rea-nek az eső áztatta harmadik szabadedzésen, mely során a top5-ben négy brit versenyző, valamint az amerikai Garrett Gerloff zárt. Rea jelenlegi legnagyobb riválisa, Toprak Razgatlioglu a nyolcadik lett.

Bővebben

Estoril – Rea győzelmet érő előzése után bukott Redding, Davies és Razga dobogós

Jonathan Rea győzelmével zárult az estorili versenyhétvége, miután a várva várt küzdelem Redding és Rea között előbbi bukása miatt elmaradt. A második helyet Davies a harmadikat Razgatlioglu szerezte meg.

Bővebben

Dr. Paul Rea szerint idén nehéz lesz visszahozni a rajongókat a F1-es versenyekre - F1Hírek

Az FIA új egészségügyi és mentési vezetője, Dr. Paul Rea szerint idén még minden bizonytalan. Nehéz lesz nézők előtt megtartani az F1-es futamokat. Dr. Paul Rea szerint óvatosnak kell lenni. Szemelőtt kell tartani a biztonságot is, ha nézőket akarnak a lelátókra engedni. Annak ellenére, hogy ismerik a Covid-19 korlátozásainak egészét, az irányelvek országonként eltérőek. Minden […]

Bővebben

Dr. Paul Rea szerint idén nehéz lesz rajongók előtt F1-es futamot rendezni - F1Hírek

Bővebben

Razgatlioglu: “Addig akarok világbajnok lenni, amíg Rea aktív”

Toprak Razgatlioglu kijelentette, hogy Jonathan Rea nélkül koránt sem lenne akkora értéke a Superbike világbajnoki címnek, mint jelenleg, így a török motoros még Rea aktív évei alatt szeretne vb-címet nyerni.

Bővebben

Két Forma-1-es versenyző szerepel minden idők 25 legjobban fizetett sportolója között

A Sportico állította össze a minden idők legjobban fizetett sportolóinak 25-ös listáját, amelyen az első helyen Michael Jordan szerepel, Forma-1-es versenyzők közül pedig Michael Schumacher és Lewis Hamilton fért fel a listára.