P1race / Catalunya - Esőt, káoszt, svájci győzelmet, Odendaal büntetést, Sebestyén 9. helyet hozott az 1. futam

A Supersport első versenyének kezdetén hirtelen leszakadó eső rengeteg izgalmat és egyúttal kavarodást hozott a 600-asok mezőnyében, ahol Randy Krummenacher tudott leginkább úrrá lenni a változó körülményeken.

P1race
  • 2021.09.18. 14:44

Kapcsolódó hírek

Most – Odendaal nyerte az idő előtt megszakított 1. versenyt, Sebestyén 10.

Hét körrel a leintés előtt piros zászlóval megszakították a Supersport első most-i futamát, melyet így Steven Odendaal nyert Manuel Gonzalez és Philip Öettl előtt. Sebestyén Péter a tizedik helyen fejezte be a viadalt.

Bővebben

Navarra - Aegerter újabb győzelmet, Sebestyén Peti 17. helyet szerzett a piros zászlóval megszakított második futamon

Piros zászlóval idő előtt kellett leinteni a Supersport második navarrai futamát, melyet Dominique Aegerter nyert Steven Odendaal és Luca Bernardi előtt. Sebestyén Péter a 17. helyen zárta a versenyt.

Bővebben

Misano – Aegerter rajt-cél győzelmet aratott, Odendaal előnye három pontra csökkent

Dominique Aegerter élni tudott a lehetőséggel és tulajdonképpen gond nélkül nyerte az első misnaoi futamot a 19 éves hazai versenyző Luca Bernardi előtt. A dobogó legalsó fokára Steven Odendaal állhatott fel.

Bővebben

Aragon – Odendaal pályfutása első győzelmét szerzi, Tuuli kibombázta Cluzelt

A Cluzel – Tuuli csata kiteljesedését utóbbi hibája döntötte el egy hatalmas bukás formájában, így a győzelemért az Odendaal, Aegerter, Öttl hármas küzdött meg.

Bővebben

Beugróként szerepel a tavalyi vb-2. Steven Odendaal - P1race.hu

Idén másfelé vitte az útja, de Steven Odendaal most ott lesz a cseh Supersport-világbajnoki hétvégén Mostban.

Bővebben

San Juan – Cluzel nyer, Aegerter világbajnok, Sebestyén egy 5. hellyel karrierje legjobb vb eredményét hozta

Steven Odendaal kiesésével gyakorlatilag már a Supersport második versenyének első méterein eldőlt a világbajnoki cím sorsa, míg Sebestyén Péter pályafutása legjobb világbajnoki eredményét könyvelhette el.

Bővebben

Magny-Cours: Aegerter nyert Odendaal előtt, Sebestyén kiesett

A svájci versenyző nyerte a piros zászlóval és balesetekkel tarkított versenyt.

Bővebben

Catalunya - Superbike-ban yamahás, Supersportban kawasakis edzéselsőség, Sebestyén 10.

Toprak Razgatlioglu a Superbike, míg Raffaele De Rosa a Supersport legjobbja volt a második catalunyai tréningeken. Utóbbi géposztályban Sebestyén Peti immáron edzésen is a top10-ben tempózik, egyre feljebb kapaszkodva.

Bővebben

2026-ig biztosan Barcelonában rendezik a Spanyol Nagydíjakat

1991 óta minden évben rendeztek futamot a barcelonai Circuit de Catalunya versenypályán és ez a sorozat még jó pár évig biztos nem fog megszakadni: a Formula 1 vezetősége a mai nap jelentette be, hogy 2026-ig szóló megállapodást kötöttek a Circuit de Catalunya tulajdonosaival, így Spanyol Nagydíjat továbbra is ezen a pályán fogják lebonyolítani. A versenypálya […]

Bővebben

Káoszt és újabb pontokat remélnek Raikkönenék

Az Alfa Romeo szezonja első vb-egységét szerezte Monacóban Giovinazzi révén: a csapatfőnök és Kimi Raikkönen is a lehetséges káoszt emlegeti, amelytől újabb erős eredmény várható.