P1race / Bezzecchi kiemelkedik az öt 2022-es újonc közül - P1race.hu

Bezzecchi kiemelkedik az öt 2022-es újonc közül - P1race.hu

Marco Bezzecchi toronymagasan a legjobb újonc 2022-ben, hiszen már dobogóra is állhatott. De a többiek sem vallottak szégyent, sőt.

P1race
  • 2022.07.06. 06:15

Kapcsolódó hírek

Bezzecchi: "Az első körökben bepisiltem a nadrágomba" - P1race.hu

Két újonc végzett az első két helyen a mugellói időmérőn, Di Giannantonio vitte a pole-t, de mellőle Bezzecchi indulhat majd az első sorból.

Bővebben

Jelenleg minden nagyon szép Bezzecchi számára - P1race.hu

Élvezi újoncszezonját Marco Bezzecchi. Persze miért ne tenné, hiszen az öt elsőéves közül toronymagasan övé a legerősebb teljesítmény.

Bővebben

Bezzecchi: Mi állandóan panaszkodunk, ha összeérünk

Az újonc Marco Bezzecchi nem lát nagy különbséget a MotoGP és a Superbike-világbajnokság között, ami az előzési manővereket és az izgalmi faktort illeti.

Bővebben

Bezzecchi eddig a legjobb újonc

Annak ellenére, hogy a francia futamon 23 másodperces lemaradással végzett Bastianinihez mérten, mégis Bezzecchi eddig az év újonca.

Bővebben

Álomszerű volt Bezzecchi Olasz Nagydíja - P1race.hu

Toronymagasan a legjobb eredményét érte el 2022-ben Marco Bezzecchi. Az olasz úgy érezte, a fellegekben jár hazai futamán.

Bővebben

Bezzecchi még nem tekint alapvetésként a dobogókra - P1race.hu

Az, hogy a Holland TT-n dobogóra állhatott, egyelőre inkább egy kiugró eredmény, semmint elvárás Marco Bezzecchi részéről saját maga felé.

Bővebben

Bezzecchi dobogója Rossinak és az Akadémiának szól - P1race.hu

Marco Bezzecchi az asseni futamon megszerezte első MotoGP-s dobogós helyezését. A verseny előtt Rossi tanítványa merész döntést hozott.

Bővebben

Bezzecchi: Jobb beállítással kevésbé lett volna megterheló - P1race.hu

Marco Bezzecchi örült, hogy öt pontot gyűjtött a Sachsenringen. Első sachsenringi MotoGP-s versenyét értékelte.

Bővebben

Bezzecchi: "Király volt" - P1race.hu

Bezzecchi Mugellóban mutatott erős szereplése után nagyon elégedett volt első körökkel és bízik abban, hogy még többre lesz képes.

Bővebben

Bezzecchi: "A fékezés a legnagyobb kihívás a MotoGP-ben." - P1race.hu

Bezzecchi a többi versenyzőhöz hasonlóan részt vett a teszten hétfőn Jerezben. Hasznosan töltötték az időt, sok új dolgot próbáltak ki.