RacingLine / Barcelona közel az F1-es szerződéshosszabbításhoz

Kapcsolódó hírek

Hogyan került a Közel-Kelet az F1 térképére?

A hétvégén debütáló Szaúd-arábiai Nagydíjjal elérkezünk a Formula-1 idei szezonjának véghajrájához, hogy aztán az egy héttel később esedékes Abu Dhabi Nagydíjon megkoronázzuk az F1 2021-es világbajnokát. Ezzel egyben a száguldó cirkusz év végi közel-keleti túrája is véget ér, mely a Katari Nagydíjjal együtt három versenyt foglalt magába. Az évadnyitó Bahreini Nagydíjat is figyelembe véve pedig a régió ebben a szezonban minden korábbinál több, összesen négy versenyt rendezett meg. De hogyan lett a Közel-Kelet a Formula-1 egyik ékköve és egyben megmentője?

Bővebben

Barcelona közel áll az F1 megállapodáshoz a tesztnapokra

Barcelona közel áll ahhoz, hogy újra a Forma-1 hivatalos téli tesztelési helyszíne legyen. Formaságok vannak már csak hátra.

Bővebben

Lukyanuk fölényesen nyerte az ERC szezonzárót

Alexey Lukyanuk és Alexey Arnautov, magabiztosan, közel egy perces előnnyel nyerte a 45. Rally Islas Canarias-t. Negyedik sikerüket aratták ezzel a Alexey Lukyanuk és Alexey Arnautov, magabiztosan, közel egy perces előnnyel nyerte az ERC Kanári-szigeteki versenyét.

Bővebben

De Vries közel volt a Williamshez, már az utódja is megvolt

Érdekes információt árult el a Formula E első világbajnoka. A Mercedesszel bajnoki címet szerző Nyck de Vries ugyanis nagyon közel volt ahhoz, hogy 2022-re a Williams Forma-1-es csapatánál versenyezhessen.

Bővebben

Perez majdnem elcsente a pole-t: „nagyon közel voltam”

Sergio Perez egyik legjobb Red Bull-os hétvégéjét futja, hiszen két szabadedzést is megnyert, és az időmérőn is végig nagyon közel volt Max Verstappenhez. A Q3-ban egy ideig övé volt az első rajtkocka, de aztán visszaesett harmadiknak.

Bővebben

Rally Hungary 2021 nevezési lista - RallyFans.hu

Közel 60 páros nevezett a rally Európa-bajnokság nyíregyházi versenyére. Október 22-24. között Nyíregyházán a Rally Hungaryval folytatódik a rally Európa-bajnokság. Indul Nyíregyházán Andreas Mikkelsen, aki már nálunk bajnok lehet. Természetesen közvetlen riválisai, Miko Marczyk és Efrén Llarena is jön. A Barum Rallyn az első ERC győzelméhez közel álló Erik Cais is itt lesz. Nikolay Gryazin a Boldogkő Rally után indul újra

Bővebben

A Libertyt nem érdeklik a kritikák: a Közel-Kelet rendkívül fontos

Néhány napja hivatalosan is bejelentették, hogy a sokáig üresen álló novemberi versenyhétvége a naptárban Katarhoz kerül 2021-ben. A közel-keleti ország ráadásul 10 éves szerződést írt alá az F1-gyel, ami 2023-tól veszi majd kezdetét.

Bővebben

"Ez piszok gyors" - Esapekka Lappi újra Toyota WRC-ben

Közel három év után vezette újra a Toyota Yaris WRC-t Esapekka Lappi. A finn versenyző hazai vb futamára készülve tesztelte az autót. A Palsankyla Közel három év után vezette újra a Toyota Yaris WRC-t Esapekka Lappi.

Bővebben

Bottas: Szoros lesz, a csapatok nagyon közel vannak egymáshoz

Valtteri Bottas elégedetten nyilatkozott a 2. szabadedzésen elért 4. helyét követően. A finn nagyon élvezi a pálya kialakítását, ráadásul azt is elárulta, hogy szerinte a csapatok ezen a helyszínen különösen közel vannak egymáshoz.

Bővebben

Alonso: Hogy hiányozni fog-e? Nem igazán - F1Hírek

Fernando Alonso ugyanabban az évben kezdte el F1-es karrierjét, mint Kimi Raikkönen. A finn szerdán jelentette be visszavonulását. A spanyol úgy érzi, hogy sosem volt alkalma igazán közel kerülni a finnhez. Fernando Alonso és Kimi Räikkönen 20 évvel ezelőtt, 2001-ben egyszerre mutatkoztak be az F1-ben. Az Alpine kétszeres bajnoka szerint sosem kerültek igazán közel egymáshoz. […]