P1race / Balesetek miatt Zsigovits Norbert biztosra ment, folytatja a felkészülést az EnduroGP-re - P1race.hu

Több baleset is hátráltatta a HUMDA Academy közreműködésével versenyző Zsigovits Norbertet az osztrák enduro-bajnokság ötödik fordulója során,

P1race
  • 2022.07.05. 20:15

Kapcsolódó hírek

Zsigovits Norbert a magyar bajnokságban készült az EnduroGP-megmérettetésre - P1race.hu

A magyar enduro-bajnokság varsányi fordulóján gyakorolt Zsigovits Norbert a következő két hétvégén zajló EnduroGP világkupa-futamokra.

Bővebben

Németországi dupla fordulóval zárult a 2021/2022-es Superenduro-világbajnokság szezonja, amely során a Junior-világbajnokság mezőnyében Zsigovits Norbert Zsigovits Norbert az Enduro Team Hungary színeiben harmadik hellyel zárt és a világbajnokság ötödik helyezettje lett.

Bővebben

Zsigovits Norbert a 2. helyen várja az EnduroGP szezonzáróját, Szőke Márk dobogós helyekkel tért vissza Portugáliában

Az Enduro Team Hungary ismét teljes csapattal állt rajthoz, a versenyzők mindkét kategóriában dobogós eredményeket értek el  Zsigovits Norbert továbbra is

Bővebben

Példátlan siker a magyar motorsportban: Zsigovits Norbert enduro világkupa-futamgyőztes Svédországban

Open 4Svilágkupa-futamgyőztesként térhet haza Zsigovits Norbert az EnduroGP-világbajnokság svédországi fordulójáról, ezzel az Enduro Team

Bővebben

Zsigovits Norbert révén dobogós helyekkel mutatkozott be az Enduro Team Hungary a világbajnokságban, Szőke Márk a 4. lett

Két 3. hellyel kezdett az EnduroGP-világbajnokság Open 4-es kategóriájában az Enduro Team Hungary színeiben versenyző Zsigovits Norbert. Csapattársa,

Bővebben

Félezer indulóból 76. lett Zsigovits Norbert az Erzbergrodeón - P1race.hu

Zsigovits Norbert az endurózás világának ékkövén indult Ausztriában. Az Erzbergrodeo 500 indulójából pedig az előkelő 76. helyen végzett.

Bővebben

Zsigovits Norbert az első sorban a vasárnapi döntőben az Erzbergrodeón - P1race.hu

Zsigovits Norbert élete első Erzbergrodeóját teljesíti, ami egy nagyon kemény enduro verseny. Vasárnap a döntőben találkozhatunk vele.

Bővebben

Zsigovits Norbert az Erzbergrodeóra készül - P1race.hu

Zsigovits Norbert újabb kihívás előtt áll, hiszen láthatjuk őt Ausztriában, az Erzbergrodeón jövő hétvégén.

Bővebben

Zsigovits Norbert világbajnoki 5. helyezett lett a SuperEnduro junior kategóriájában - P1race.hu

Németországi dupla fordulóval zárult a 2021/2022-es Superenduro-világbajnokság szezonja, amely során a Junior-világbajnokság mezőnyében Zsigovits Norbert képviselte az Enduro Team Hungary színeit.

Bővebben

A MOTAM tehetségei is bekerültek a HUMDA Academy tehetséggondozó programjába

A Motorsport Talent Management (MOTAM) három tehetséges versenyzője, Molnár Martin, Rácz Geri és Zsigovits Norbert is bekerült a HUMDA Magyar A MOTAM három tehetséges versenyzője, Molnár Martin, Rácz Geri és Zsigovits Norbert is bekerült a HUMDA Academy programba