Hivatalos: Russell lesz Hamilton csapattársa 2022-ben! — F1VILÁG.HU

Ahogyan arra számítani lehetett, George Russell lesz Lewis Hamilton csapattársa a 2022-es Forma-1-es idényben – mindezt kedden jelentette be hivatalosan a Mercedes csapata.F1VILÁG.HU — Hírek

Russell már tudja, hol fog versenyezni jövőre

Bár a bejelentés még mindig várat magára, a fiatal brit az F1-es Holland Nagydíj médianapján megerősítette: már Spa előtt megtudta, hogyan is döntött végül a Mercedes vele kapcsolatban.

Fantasztikusan sikerült az idei F1 Animated, Kimi is „feltűnt”! (videó)

Az F1 jó szokásához híven nagyon vicces animációkkal egészítette ki a rádióüzeneteket, a videó végén pedig az Alfa Romeo-pilóta Kimi Räikkönen egyik klasszikus rádiózását is feldolgozták.

Bővebben

Vértes Rallye 2021 térképek - RallyFans.hu

Térképre tettük a móri verseny szakaszait. Augusztus utolsó hétvégéjén Móron a Vértes Rallyeval folytatódik a Mercarius Rally1 Bajnokság.A 2021-es Vértes Rallye térképének külön ablakban történő megnyitásához kattints IDE.További információk a Vértes Rallyeról ITT. Tipp: A térképen kattints a Vértes Rallye 2021 felirat mellett a bal oldalon a gombra (vagy a teljes képernyő gombra) és megjelenik a menü, ahol könnyedén tudsz váltogatni a gyorsaságik térképei

Bővebben

Közvetítjük Kiss Norbi és a Révész Racing cseh fordulóját!

Az utolsó utáni pillanatban hozta tető alá Kiss Norbi és a Révész Racing azt, hogy csak legyen magyar nyelvű közvetítése is a versenyhétvégéjének a cseh

Bővebben

Íme a Belga Nagydíj győztesei az elmúlt 10 évből – A négyszeres nyertes Räikkönen nincs a listán

A Belga Nagydíj kétségtelenül a Forma-1-es versenynaptár egyik legizgalmasabb futama. A gyors egyenesekkel és változatos kanyarokkal tarkított pálya a legutóbbi 10 verseny során 6 különböző győztest hozott.

Bővebben

Ez lehet a nyerő taktika ma a Pirelli szerint - hátrányban a Mercedes?

A Pirelli szokás szerint ismertette azt a gumistratégiát, ami számításaik szerint a leggyorsabb lehet a mai Holland Nagydíjon. A mezőny első fele az olaszok által felvázolt terv szerint vág neki a futamnak.

Bővebben

Íme a 2021-es Belga Nagydíj rajtrácsa! (frissítve)

Nagy meglepetést hozott a spái időmérő edzés a Forma-1-ben, így Max Verstappen mellől a Williams versenyzője, George Russell rajtolhat majd a vasárnap délutáni futamon, de elégedett lehet Vettel és Ricciardo is.

Bővebben

Navarra - Razgatlioglu győzelemmel, de pontazonssággal állt a tabella élére

Toprak Razgatlioglu és a Yamaha nyerte a navarrai forduló utolsó versenyét Scott Redding, illetve Jonathan Rea előtt. A top5-ben még Andrea Locatelli és Tom Sykes végzett.

Bővebben

Perez: Ha kimaradunk a balhéból, jó formában lehetünk — F1VILÁG.HU

Miközben csapattársa, Max Verstappen rajtelsőséget szerzett Belgiumban, a Red Bull rutinos pilótája, Sergio Perez csak a 7. rajtkockát csípte el. A mexikói természetesen nem örül, de a mai versenyen javítana.F1VILÁG.HU — Hírek