P1race / Aragon – Odendaal pályfutása első győzelmét szerzi, Tuuli kibombázta Cluzelt

Aragon – Odendaal pályfutása első győzelmét szerzi, Tuuli kibombázta Cluzelt

A Cluzel – Tuuli csata kiteljesedését utóbbi hibája döntötte el egy hatalmas bukás formájában, így a győzelemért az Odendaal, Aegerter, Öttl hármas küzdött meg.

P1race
  • 2021.05.22. 16:09

Kapcsolódó hírek

Misano – Aegerter rajt-cél győzelmet aratott, Odendaal előnye három pontra csökkent

Dominique Aegerter élni tudott a lehetőséggel és tulajdonképpen gond nélkül nyerte az első misnaoi futamot a 19 éves hazai versenyző Luca Bernardi előtt. A dobogó legalsó fokára Steven Odendaal állhatott fel.

Bővebben

Aragon – Odendaal utolsó körös csatában szerezte meg a győzelmet

Hasonló körülmények, még komolyabb izgalmak, mint a Superbike versenyen, végül egy hasonló duplázás.

Aragon – Rea-nek megvan a 100., a Kawának pedig a kettős győzelem

Jonathan Rea rajt-cél győzelmet aratva gond nélkül szerezte meg pályafutása 100. Superbike győzelmét az aragóni hétvége első futamán. A második helyen a hatszoros világbajnok csapattársa, Alex Lowes ért célba, míg a harmadik a yamahás Toprak Razgatlioglu lett.

Bővebben

Az Emilia-Romagna-i Nagydíj időmérőjének krónikája

Imolában megkezdődött az első európai versenyhétvége a Formula-1-ben. A pénteki szabadedzéseken a Mercedes, a szombatin a Red Bull bizonyult gyorsabbnak, lássuk ki szerzi meg a pole-pozíciót!

Bővebben

Aragon – Cluzelé a pole, Tuulinak még várnia kell

Jules Cluzelé lett a szezon első rajtelsősége a Supersport vb szezonnyitójának helyszínén. A szabadedzések alapján a finn Tuulinak állt a zászló, azonban az MV Agustával versenyző motorosnak ezúttal be kellett érnie a második hellyel.

Bővebben

Zhou rajt-cél győzelmet aratott az első monacói sprintversenyen

Guanyu Zhou idei második győzelmét aratta az F2-ben, ezúttal Monaco utcáin. Mögötte Drugovich és az első F2-es dobogóját jegyző Nissany zártak. A Guanyu Zhou idei második győzelmét aratta az F2-ben, ezúttal Monaco utcáin. Mögötte Drugovich és az első F2-es dobogóját jegyző Nissany zártak.

Bővebben

Aragon - Razgáé az első edzés

A yamahás török nyerte az első szabadedzést.

Bővebben

ÉLŐ: Spanyol Nagydíj, az időmérő

Újabb Mercedes-Red Bull csata van kibontakozóban a szezon lakmuszpapír-pályáján, Barcelonában. Ki szerzi a spanyol pole-pozíciót? Kövessétek velünk!