P1race / Aleix Espargaro: Mindenki tudja, hogy Mugello egy ducatis pálya

Kapcsolódó hírek

A korábbi Indy 500-győztes visszaszólt Verstappennek: ez a legnagyobb sportesemény a világon

A Forma-1 regnáló világbajnoka Monte-Carlóban éles véleményt fogalmazott meg a Monacói Nagydíj hétvégéjével párhuzamosan megrendezett legendás Indy 500-as versennyel kapcsolatban, amit nem mindenki vett jó néven.

Bővebben

Monacói indulás a tét a HUNESZ előkvalifikációján

Július 7-től kezdődően egy héten át lesz lehetősége kvalifikálni az Assetto Corsa platform legjobb versenyzőinek a Sim Racing World Cup-ra. A rangos

Bővebben

Nelson Piquet: „Semmi rosszat nem mondtam, nem vagyok rasszista”

Nelson Piquet a múlt hétvégén a Le Mans Classic versenyen versenyzett, ahol 'baromságnak” nevezte a Lewis Hamiltonra tette megjegyzései miatt kialakult botrányt, és azt állította, hogy egyes kritikusok arra használják őt, hogy lejárassák a brazil elnököt.

Bővebben

Andretti szerint a "sznob" F1 csak az ő csapatával maradhat népszerű az USA-ban ·

Már fél év eltelt azóta, hogy Michael Andretti beadta nevezési kérelmét az FIA felé, választ...

Bővebben

Huttunen az M-Sportnál debütál Rally1-es autóval - RallyFans.hu

Huttunen fellépése a Rally1 kategóriába alátámasztja az M-Sport azon elkötelezettségét, hogy a fiatal versenyzőknek lehetőséget biztosítson a sportág legmagasabb szintjén. Jari Huttunen amióta 2021 novemberében csatlakozott az M-Sport Ford World Rally Teamhez egy győzelmet és összesen három dobogós helyezést ért el négy verseny alatt a Fiesta Rally2-vel. Huttunen összesen öt győzelmet aratott a rali-világbajnokság WRC2 és WRC3 kategóriáiban. Legutóbbi WRC2-es győzelmét

Bővebben

Bradl műtét elé néz?

A Marc Márquezt helyettesítő Stefan Bradl a héten Jerezben tesztel. Térdproblémákra panaszkodik, és lehet, hogy télen műtétre lesz szüksége.

Bővebben

Leclerc három hónapja nem nyert futamot, az elmúlt öt versenyen nem állt dobogón

Charles Leclerc számára még mindig van esély, hogy a bajnoki címért küzdjön, azonban az elmúlt időszak nem arról szólt, hogy közelebb került volna a listavezető Max Verstappenhez érdemben. A Ferrari monacói pilótája borzalmas szériát él át.

Bővebben

Óriási balhé az Andretti Autosportnál, Grosjean teljesen kiakadt!

Óriási balhé alakult az Andretti Autosportnál, miután Mid-Ohioban Romain Grosjean megtagadta a csapatutasítást és mindenki mindenkivel összeveszett.

Bővebben

Korábbi válogatott focista nem, de Hamilton végül elítélte a tüntetők módszerét

A Mercedes pilótája sem akarja, hogy a jövőben berohanjanak a pályára, Gary Lineker szerint azonban ennél nagyobb veszély a klímaváltozás.

Bővebben

Haas: Nem szabad nyomást helyeznünk Schumacherre a pontszerzés után - F1VILÁG.HU

A Haas Forma-1-es csapatát irányító Günther Steiner szerint fontos, hogy Mick Schumacherre ne nehezedjen túl nagy nyomás most, hogy Silverstone-ban megszerezte első királykategóriás pontjait.F1VILÁG.HU - Hírek