Acosta bátyjaként tekint Gardnerre

Pedro Acosta nagy rajongója Kevin Schwantznak, az 1993-as 500 köbcentis világbajnoknak, de a MotoGP jelenlegi mezőnyében is van egy versenyző, akit nagyra tart: kedves barátja, Remy Gardner.

P1race
  • 2022.08.02. 08:15

Kapcsolódó hírek

Acosta és Fernández: Eltérő célok, azonos motiváció

A Red Bull KTM Ajo csapat két Moto2-es versenyzője, Pedro Acosta és Augusto Fernández eltérő elvárásokkal érkezik Silverstone-ba. Míg Fernández a győzelemre törekszik, addig Acosta visszazökkenne a bajnokság körforgásába.

Bővebben

Acosta nem indulhat Silverstone-ban

A spanyol Moto2-es pilóta, Pedro Acosta nem indulhat a gyorsasági motoros világbajnokság hétvégi Brit Nagydíján, miután nem kapta meg az orvosi engedélyt a combcsonttörés után, ami miatt már a nyári szünet előtt kihagyta a Holland Nagydíjat.

Bővebben

Acosta: Még nincs itt az ideje a MotoGP-nek

Pedro Acosta a Moto3 és a Moto2 közötti különbségekről beszélt, illetve arról, mi várna rá a királykategóriában.

Bővebben

Acosta: Cél a 100%-os teljesítmény

Pedro Acosta jelenleg otthon, Murciában lábadozik combcsonttöréséből, amelyet a holland futam előtti motokrossz edzésen szenvedett.

Bővebben

Pedro Acosta nem akar elsietni semmit

Pedro Acosta 2020-ban megnyerte a Red Bull Rookies Cup-ot, 2021-ben pedig minden idők legjobb világbajnoki debütálását produkálta. Hogyan tovább?

Bővebben

Lábát törte, így kihagyja a holland TT-t Pedro Acosta - P1race.hu

A Moto3-as világbajnok, a Moto2-ben idén újoncként már futamot is nyerő Pedro Acosta egy edzésen szenvedett lábtörést, így meg kell műteni.

Bővebben

Acosta: Nagyszerű lesz a szezon vége

Pedro Acosta 18 évesen és 4 naposan szerezte meg Moto2-es pályafutása első futamgyőzelmét. A spanyolnak futamok óta ért egy jó eredmény, most végre pontokra is válthatta.

Bővebben

Mugello: Acosta a Moto2 legfiatalabb futamgyőztese - P1race.hu

Pedro Acosta történelmet írt Mugelloban, miután a kategória legfiatalabb futamgyőztese lett, ráadásul a hetedik különböző ebben a szezonban.

Bővebben

Hazai versenyeként tekint a Dunakanyar Ralira Vogel Adrienn

Hétvégén teljesen új helyszínen, a Dunakanyar Ralival folytatódik az országos bajnokság a Vogel Adrienn, Maricsek Miklós páros számára. A Roger Racing Team versenyzői a Peugeot kupában indulnak, Adrienn hazai versenyeként tekint a Vác környéki fordulóra.