F1világ / A BMW-től érkezik az Aston Martin új csapatfőnöke — F1VILÁG.HU

A BMW-től érkezik az Aston Martin új csapatfőnöke — F1VILÁG.HU

Néhány nappal azután, hogy az Aston Martin Forma-1-es csapata bejelentette Otmar Szafnauer távozását, a silverstone-i istálló már ki is nevezte új csapatfőnökét.F1VILÁG.HU — Hírek

F1világ
  • 2022.01.14. 13:10

Kapcsolódó hírek

Hamarosan versenyezhetünk is a SnowRunner off-road szimulátorban

Május 31-én érkezik a Season 7: Compete & Conquer dlc a SnowRunnerhez, amelynek középpontjában a versenyzés fog állni.

Bővebben

Alonso számára győzelemmel ér fel a spanyolországi pontszerzés - F1VILÁG.HU

Szinte győzelemmel ért fel Fernando Alonso számára a vasárnapi Spanyol Nagydíjon elért 9. hely – erről maga a kétszeres világbajnok beszélt, aki a gyenge időmérő és motorcsere után csak a mezőny végéről vágott neki hazai versenyének.F1VILÁG.HU - Hírek

Bővebben

Horner kiállt a Red Bull döntése mellett - F1Hírek

A Red Bull csapatfőnöke, Christian Horner szerint teljesen logikus volt Sergio Perez átengedi az első helyet csapattársának, Max Verstappen-nek a Spanyol Nagydíjon. Elég sok dráma volt a Spanyol Nagydíjon. Verstappen a második helyről kicsúszott a kavicságyba. Visszaesett a 4. helyre. Russell és Perez is megelőzte a hollandot. Charles Leclerc kiesett a versenyből. Hirtelen a tét […]

Bővebben

Vettel: az egész versenyen F2-es tempót mentünk…

Sebastian Vettel a 11. helyet tudta megszerezni a vasárnapi spanyolországi futamon a jelentősen átszabott Aston Martinnal. Nem volt tehát messze a pontszerzéstől, de a gyenge időmérő megint hátráltatta őket egy jó eredmény elérésében.

Bővebben

Mattia Binotto: Verstappen után most Leclercen volt a sor - F1Hírek

Mattia Binotto még nem aggódik Charles Leclerc spanyolországi kiesése miatt. Max Verstappen autója is elromlott és Bahreinben és Ausztráliában is. A Ferrari csapatfőnöke szerint most Leclerc-en volt a sor. A Ferrari mindössze tizenkét vb-ponttal zárta a Spanyol Nagydíjat. Carlos Sainz a negyedik helyen végzett. Charles Leclerc megnyerhette volna a barcelonai futamot. A futam fele sem […]

Bővebben

Schumacher: Nem volt meg a tempónk, de talán majd Monacóban! - F1VILÁG.HU

Az ígéretes időmérő után nem sikerült a pontszerzés a Haas Forma-1-es csapatának a vasárnapi Spanyol Nagydíjon. Kevin Magnussen sorsa már rögtön a futam elején megpecsételődött, Mick Schumacher pedig jól kezdett ugyan, a tempója azonban nem volt elég jó ahhoz, hogy a top 10-ben tartsa versenyautóját.F1VILÁG.HU - Hírek

Bővebben

Horner: Nem volt értelme csatázni hagyni Pérezt és Verstappent

A Red Bull csapatfőnöke elmagyarázta, miért tartja helyes döntésnek, hogy a mexikói pilótát félreállították Verstappen elől.

Bővebben

Ferrari: Nem volt előjele Leclerc motorhibájának - F1VILÁG.HU

Mindenféle előjel nélkül hibásodott meg Charles Leclerc Ferrarijának V6-os erőforrása a vasárnapi Spanyol Nagydíjon – árulta el az olasz Forma-1-es istállót irányító Mattia Binotto. Leclerc természetesen csalódott, hiszen úgy érzi, viszonylag könnyedén nyerhetett volna.F1VILÁG.HU - Hírek

Bővebben

Wolff: Hamiltoné volt a leggyorsabb versenyautó a mezőnyben! - F1VILÁG.HU

A várakozásokon felül teljesített a Mercedes Forma-1-es csapata a hétvégi Spanyol Nagydíjon, Toto Wolff elmondása szerint pedig fél másodperccel sikerült közelebb kerülniük a Red Bullhoz és a Ferrarihoz.F1VILÁG.HU - Hírek

Bővebben

Vettel most sem szerzett pontokat, de látja a fejlődést - F1VILÁG.HU

F1VILÁG.HU - Hírek Az Aston Martin Forma-1-es pilótája, Sebastian Vettel a Spanyol Nagydíjon ismét pont nélküli versenyt zárt, ennek ellenére pozitívan tekint a jövőbe, ugyanis érzi a csapata fejlődését.